reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze 4 kólka - na co sie zdecydować?

reklama
cześć dziewczyny wpadłam tak bez zapowiedzi z lutówek:happy:2007 . mam małe zapytanie i widzę ze u was też jeszcze zamieszanie jeżeli chodzi o wybór pojazdów dla dzieciaczków;-) :tak: . w zasadzie mieszkam w województwie wielkopolskim i to raczej producentów wózeczków nie ma, natomiast prawie większość wysypało na dole naszego kraju ( cóż za niesprawiedliwość):dry: :happy: dlatego was teraz pomęczę zwłaszcza mamusie z tych rejonów... chodzi mi o wózeczki firmy sojan ( model aga) ,w poznaniu spotkałam się z nimi tylko w jednym sklepie na całe miasto, moze u was są bardziej popularne i coś o nich słyszałyście lub oglądałyście na żywo. generalnie taki wózek w miarę przypadłby mi do gustu bo ma obszerną gondolę, spacerówkę, fotelik też można domówić i ma przednie srętne koła z możliwoscią blokady, ale to co mnie martwi to własnie tak mała popularnosć bo nigdzie nie obił mi się tu na bb ani o uszy ani o oczy:baffled: a w związku z tym nie wiem tak naprawdę jak z awarimi przy tej firmie i kolorystyką wózeczków,. jeżeli któraś z was bedzie mnie mogła poratować jakąś informacją będę wdzięczna, tymczasem pozdrawiamy mamuśki styczniowe od lutowych;-)
 
sawa, ja co prawda nie z Czestochowy, bo chyab tam są wszyscy polscy producenci wózków:baffled:
wydaje mi się ze twoje wymagania spełnia tez deltim premier. nie wiem tylko jak on cenowo w stosunku do sojana. deltim kosztuje około 1000 zł+250 fotelik
 
Znalazłam tę firmię w necie. Znajduje się na Śląsku. Może napisz do nich, niech Ci przyślą listę swoich sklepów firmowych. Przynajmniej będziesz mogła wypróbować wózeczek. A jeśli chodzi o model AGA, to wydaje mi się, że ma bardzo małą gondolę.

P.P.H.U SOJAN
 
cześć dziewczyny wpadłam tak bez zapowiedzi z lutówek:happy:2007 . mam małe zapytanie i widzę ze u was też jeszcze zamieszanie jeżeli chodzi o wybór pojazdów dla dzieciaczków;-) :tak: . w zasadzie mieszkam w województwie wielkopolskim i to raczej producentów wózeczków nie ma, natomiast prawie większość wysypało na dole naszego kraju ( cóż za niesprawiedliwość):dry: :happy: dlatego was teraz pomęczę zwłaszcza mamusie z tych rejonów... chodzi mi o wózeczki firmy sojan ( model aga) ,w poznaniu spotkałam się z nimi tylko w jednym sklepie na całe miasto, moze u was są bardziej popularne i coś o nich słyszałyście lub oglądałyście na żywo. generalnie taki wózek w miarę przypadłby mi do gustu bo ma obszerną gondolę, spacerówkę, fotelik też można domówić i ma przednie srętne koła z możliwoscią blokady, ale to co mnie martwi to własnie tak mała popularnosć bo nigdzie nie obił mi się tu na bb ani o uszy ani o oczy:baffled: a w związku z tym nie wiem tak naprawdę jak z awarimi przy tej firmie i kolorystyką wózeczków,. jeżeli któraś z was bedzie mnie mogła poratować jakąś informacją będę wdzięczna, tymczasem pozdrawiamy mamuśki styczniowe od lutowych;-)

Sawa, mało popularne bo sprzedają je głównie przez internet. Jak wyslam zapytanie gdzie mozna obejrzec na żywo, to dostałam od firmy widomość ze zdjeciami i cennikiem. Cenowo super i jakościowo na oko tez, ale niestety tylko na oko. Jeszcze jest firma Jedo, troche droższe ok 800 zł ale zato lepiej dostepne :)
 
Jedo częściej rozpoznawalne jako Jędroch :-) ja wlasnie z tej firmy chcialam kupic wozek bo sa fajne, stosunkowo tanie i nie az takie ciezkie, ale ostatecznie wybralam Sawexa Krzysia :-)
 
reklama
Ja kupiłam wózek Jędrocha model Pati :tak: Jest lekki i fajnie się nim jedzie. Co prawda bez dzidzi ale mam nadzieję, że z dzidzią też będzie ok ;-):-D

Sawa13 wózki Jędrocha można kupić w kilku sklepach w Poznaniu, więc radzę się tam wybrać i sobie pooglądać. A tu jest ich strona:
http://www.jedroch.com.pl/pl/index.html
 
Do góry