reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza miesiączka po porodzie....

Ja do tej pory nie mam okresu, czasem plamienia i to baaardzo nieregularnie, ale to raczej wina tego ze biore cerazette, choc ostatnio zapominalam 1 tabletki i tez sie zastanawiam czy 2 dzidzia w drodze:/
 
reklama
witam. mam taki problem. jestem 2 miesiące po porodzie. karmie dalejpiersią ale ostatnio przez dwa dni miałam krwawienie. niewiem czy to już okres bo bardziej przypominał plamienie. wiecie coś o tym? mam też nadżerke ale niewiem czy to może być przeż nią? prosze doradzcie
 
Mnie się wydaje, że pierwszy okres po porodzie wcale nie musi wyglądać normalnie, także jak bym to plamienie pewnie uznała za okres na Twoim miejscu, a przynajmniej za plamienie, które wystąpiło zamiast okresu. Jak to jest z nadżerką - niestety nie mam pojęcia...
 
Jolu ja rodziłam 5 miesięcy temu i okresu jeszcze nie mam....u ciebie troszku byłoby to szybko... radziłabym jednak przejść się do gina by sprawdził czy wszystko w porządku:tak:
 
Ja dostałam okres jakos tam po 3 miesiacach po porodzie:wściekła/y:, tez karmilam tylko piersia, okres tak jak u Ciebie byl skąpy, za to nastepny dostalam dopiero po kolejnych 3 miesiacach:szok: ( 2 testy ciążowe robilam:-p:tak:) i tak chyba 4 okresy mialam takie dziwne, w odstepie 2-3 miesiecy. Jak Zuzia zaczęła wiecej jeść innych rzeczy, choć nadal karmiłam piersią to zaraz mi sie cykle uregulowały i wróciły płodne dni. Także ja bym uwazala u Ciebie plamienie za okres, wiem ze to niesprawiedliwe, niektore dziewczyny dopiero po roku dostają:no:
 
Ja rodziłam 3 lata temu i pierwszy okres przyszedł w 7tyg po porodzie, potem miałam 2 miesiące przerwy i następne były już regularne. W moim przypadku nastąpiło to bardzo szybko (przynajmniej tak mi się wydaje) a moje znajome miały dłuższe przerwy, także myślę że to sprawa indywidualna każdej z nas.
 
Ja pierwsze plamienie dostałam dwa miesiące po porodzie było skąpe i trwało 3 dni a miesiąc później dostałam już większego krwawienia i trwało 5 dni
 
strasznie wam dziękuje. :-) dobrze wiedzieć że nie tylko ja tak mam. uspokoiłyście mnie troche. ale i tak w grudniu musze się zgłosić do ginekologa więc jak nie dostane następnej miesiączki to mu powiem. a miałam nadzieje że jakiś czas będe miała spokój z miesiączką skoro karmie :-(
 
reklama
Cześć mam 18 lat i niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko_Okres połogu się skończył ale ostatnie dwa tygodnie wydzielina była ciemno brązowa i miała kwaśny zapach.Czy to normalne?:-:)-:)-( A od dwóch dni wystąpiło u mnie krwawienie miesiączkowe pierwsze chciała bym się dowiedzieć ile ono będzie trwało?:-:)'(proszę Was o pomoc,pierwszy raz to przeżywam i nie wiem nic na temat tego:( :sad::no2::'(Czy możecie mi odpowiedzieć na moje pytania :-(Będę ogromnie wdzięczna. :unsure:
 
Do góry