reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza miesiączka po porodzie....

Witam, u mnie było podobnie. Po połogu miałam bardzo obfite miesiączki, aż tak że musiałam podkładać nawet dwie podpaski:-(Myślę, że to normalne bo lekarz nie stwierdził u mnie żadnych nieprawidłowości. Ale mimo wszystko udaj się do lekarza będziesz spokojniejsza:tak: Pozdrawiam !!!
 
reklama
Ja również uważam że dla spokoju powinnaś pójść do lekarza, tym bardziej że wspominasz coś o jakiejś infekcji. U mnie było inaczej. Miesiąc po porodzie, regularnie jak nigdy dotąd pojawił się okres. Zupełnie normalny, nie jakiś super obfity. Lepiej się zbadaj.Lekarz odpowie ci najlepiej.
 
Ja dostałam miesiączke 6tygodni po porodzie, na początku pierwsze 2 dni była skąpa,a potem bardzo obfita i miałam okres 8dni, ale piszesz o infekcji, w tym przypadku lepiej idz do lekarza i zapytaj, bedziesz spokojniejsza.
 
Lepiej idź do lekarza, t może nie byc miesiączka a jakieś pozostalości po łożysku, takie rzeczy ujawniają się właśnie bardzo często po takim czasie i należy zareagować.
 
Wczoraj minęło 2 miesiące od porodu, a 3 dni temu dostałam okres. chciałabym jeszcze nadmienić, że od 2 tygodni biorę Azalię, tabletki dla matek karmiących, lekarka kazała mi je zacząć brać bez czekania na miesiączkę...Czy to normalne, że jednak krwawię?
 
tez sie zastanwiam jak to bedzie z miesiaczka po porodzie? :dry:

jednak co do azali - slyszalam ze przy tych tabletkach nie powinno byc krwawienia :confused:

lepiej idzcie do lekarza :tak:
 
Pamietam, ze tez mialam baaaaardzo obfite krwawienie mniej wiecej miesiac po urodzeniu synka. W szpitalu zaproponowano mi lyzeczkowanie, ale nie zgodzilam sie, i pojechalam nastepnego dnia do kliniki w ktorej rodzilam, dostalam zastrzyk, lekarka mnie uspokoila i wytlumaczyla, ze krwawienia o roznym natezeniu sa normalne nawet do 2 miesiecy po urodzeniu.
 
Mnie wyłyżeczkowano. Miesiączka nie jest obfita, a mi pani dr powiedziała, że może być krwawienie przy Azalii, nie wiem jak jest w ulotce napisane, bo wyrzuciłam - zastanawiam się tylko czy to efekt tabletek czy normalny okres :confused:
 
reklama
czasem bywa i tak ze dopuki sie karmi można nie miec miesiączki. Moja siostra karmiła 2 lata i cały czas nie miała. jak skończysz karmić możesz dostać zastrzyk wywołujący okres ale dopuki karmisz nie.wybierz sie do lrkarza czy wszystko jest ok
 
Do góry