reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki

Witam :-)
Ja takze zaliczam sie do pierworodek i podobnie jak ty K.M czuje sie swietnie ale ciezko:-D Chcialabym miec juz moja pocieche przy sobie ale to jeszcze troszkepotrwa ;-) Pozdrowionka dla wszystkiech pierworodek :rofl2:
 
reklama
I jak tam pierworódki, jakieś dolegliwoscie zwiazane ze zblizajacym sie porodem macie ??? Czy jeszcze cisza ? Ja juz doczekac sie nie mogę !!!! :-)
 
ja nie mam ządnych dolegliwości poza drobiazgami, ale na tym etapie ciąży to normalne i martwiłabym się gdybym nic nie czuła. Poza tym ja już tez chce mieć swojego syneczka przy sobie...codziennie mu powtarzam ,zeby już wyszedł , na dworze takie pięne słoneczko, cieplutko , ptaszki śpiewają. mama z tatą kupili taki fajny wózek i łóżeczko i ,ze mógłby już to wszystko zobaczyć i ze wszyscy na niego czekamy a ten uparciuszek ani myśli wychodzic :-p
 
A ja znowu prosze swojego Filipka, zeby poczekał do przyszlego tyg.poniewaz maz wraca w poniedzialek, a od wtorku niech sie dzieje co chce.Wczoraj na ktg wyszło, ze mam skurcze i to dosc czesto tylko, ze u mnie twardnieje brzuszek i dlatego mnie nic nie boli.W poniedziałek kolejne ktg.

niech ten czas szybciej mija, bo robie sie strasznie niecierpliwa:baffled:
 
To i ja sie dopisuje :-D Co prawda oprocz twardnienia brzuszka nie mialam zadnych innych objawow to wczoraj zaczal mnie dziwnie brzuszek bolec. Przez chwile myslalam nawet ze okresu zaraz dostane:sorry: ale przeciez to niemozliwe Pobolalo jeden dzien i przeszlo. Polozna tez sie tym nie przejela wiec jestem spokojna A dzidzius ma jeszcze sporo czasu wiec niech lepiej w brzuszku siedzi :tak:
 
Ja co kilka dnie tez mam te bole jak na okres i codziennie twardnienie brzuszka. Ostatnio doszedl ucisk na spojenie ale jak za duzo nie chodze to jest ok, przynajmniej czuje ze dzidzia jest nisko :-). Mam tez ostatnio problemy ze snem i troche denerwuje sie porodem ale to jak chyba my wszystkie, biedactwa jako pierworodki nie wiemy co nas czeka :-) Poczytałam ostatnio troche o porodach naszych kolezanek z marca i kwietnia i szczerze to troche sie uspokoilam:-) nie bedzie tak zle jak to wszyscy opowiadaja:-D

Milego weekendu:-):-):-)
 
reklama
hej
moj tez nie obnizony:zawstydzona/y:
ale jeszcze mam czas...chcialabym urodzic w terminie...ale zobaczymy
wole zeby obnizyl sie jak najpozniej bo potem to chyba trudno chodzic......i siadac:tak:?
pozdrawiam
 
Do góry