reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki

No wiec wizyta przebiegla swietnie.Szyjka jeszcze zamknieta, a macica skróciła sie o 30%.Za dwa tygodnie ide na ktg.No i moj doktorek powiedział, ze najprawdopodobniej urodze pod koniec kwietnia lub poczatek maja.Z reszta zobaczymy co pokaze ktg.Aha no i maluszek jest juz ulożony głowka w dół:-).Na koniec przybił mi piatke tak jak zawsze z reszta.
No i wizyta u fryzjera jeszcze bardziej poprawiła mi humor.:-D:-D:-D:-D
Jestem szczesliwa.
 
reklama
Dobry wieczór.Leze sobie teraz w łózku i zastanawiam sie jak mój synus bedzie wygladał, do kogo bedzie podobny i jakie cechy bedzie miał po mnie.
Ja wczoraj mojego męża zapytałam co by chciał żeby Zosia po nim odziedziczyła powiedział ze może to nieskromne ale "mądrość życiowa" :-)
Zgadzam się z nim :tak: może to mieć po tatusiu
 
Dziewczyny-życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
Życzę Wam,
by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając,
baranek potem posprzątał stoły,
a Wam zostały ... sex :biggrin2:i pierdoły:-D!!! :)
 
No jak tam majóweczki, juz wszystko gotowe do Świat???Ja z mama juz wszystko porobilysmy.No jeszcze przyprawic sałatke, ale to dopiero wieczorem.Dzis w Lubuskim b.ładna pogoda świeci słonce i powoewa łagodny wietrzyk.Zaraz wychodze na powietrze.Przykro mi tylko , ze mojego M nie bedzie na Świeta w domu.Ale razem uzgodnilismy, ze lepiej jak przyjedzie na koniec kwietnia.Tak sie zastanawiam czy wstane jutro na 6 rano do kosciola.Ale ostatnio lubie długo pospac wiec chyba nie wstane.No i jeszcze te spuchniete stopy:-(.
 
Świeta, Świeta i po Świetach.Jak Wam mineły ???U nas byla przepiekna pogoda wiec duzo spacerowalam.A jak kladłam sie do łóżka od razu zasypiałam.I przesypiam prawie cała noc.Wczoraj szwagierka przywiozła mi dwie torby ciuszkow dla małego po swoim synku, którego urodziła rok temu.Nie wiem gdzie je wszystkie pomieszcze.Ale ciuszki sa super:-),Niektóre nawet z metkami,nie noszone.:-DJutro znowu bede caly dzien prała i prasowała.Pozdrawiam:-)
 
Dobry wieczór.Wczoraj zaczał mi sie 36tc, a ja przez ostatnie pare dni czuje sie swietnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.Niedawno rozmawiałam z kolezanka, ktora ma dwóch synkow.No i zaczeła opowiadac o tym jakie miała porody.Mówiła, ze strasznie i wogóle zaczela mnie straszyc.W koncu nie wytrzymałam i powiedziałam jej,ze chyba robi to specjalnie zebym sie wystraszyła.I dodałam, ze przeciez kazda kobieta przchodzi poród inaczej, a z drugiej strony ja mam dosc wysoki próg bólu.I DAM RADE!!!!

No i kiedys słyszałam takie cos, ze im kobieta ma silniejsze bóle miesiaczkowe tym silniejsze bole porodowe.Nie wiem czy to prawda:baffled:, ale ja pocieszam sie tym, ze mnie brzuch w czasie okresu bolal tylko przez pierwszy dzien i wogóle nie musiałam brac tabletek.A moja mama z kolei ma tak bolace miesiaczki, ze przez ok 3 dni bierze ketonal.
 
reklama
hej
To ja chyba w takim razie umre z bolu przy porodzie bo moj okres to 7 dni i 3 dni lezenia....na silnych lekach!!!!!
a wydawalo mi sie ze to na odwrot czym silniejsze bole przy okresie tym latwiej zniesc porod.......
ja mam juz teraz silne skurcze i nawet w nocy budze sie z bolu bylam juz w szpitalu na porodowce ale to jednak jeszcze nie to na szczescie chodz wiele symptomow BYLO...w 35 tygodniu mowia ze juz nie dali by mi lekow na podtrzymanie tylko dali urodzic ale moje malenstwo ma tylko 2200 w 35 tyg wiec kruszynka nie chce jeszcze rodzic ...ale coz jak skurcze beda regularne to nie ma odwrotu!!!!
DLATEGO MAM SIE OSZCZEDZAC I ODPOCZYWAC!!!!!
a Swieta u nas super rodzice i tesciowie ale calkiem milo.......dopiero pisze bo nie mialam netu ....ale jeszcze pobedziemy troche w domku w gorach!!!!
pozdrawiam wszystkei i caluje
POZDRAWIAM ZWLASZCZA SWIERZO UPIECZONE MAMUSIE:)
BUZIAKI
 
Do góry