reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania

reklama
Eliza to który tydzień? ja sobie powiedziałam że torbę do szpitala pakuje pod koniec października choć termin mam dopiero na początku grudnia. Nigdy nie wiadomo czy się dzidzia wcześniej na świat nie będzie pchała. a ja mam jakieś dziwne przeczucie że będzie chciała wcześniej.
 
Eliza to i tak wcześnie, ale to sprawa indywidualna, ja na przykład zaczęłam w 7 miesiącu. Mój mąż i tak uważa że to jeszcze za wcześnie, ale kiedy będę kupować? Jak nie będę miała siły się dźwignąć? a jak wcześniej urodzę to co wtedy? Nie słucham go i robię swoje. Ja i tak już nie mam siły na chodzenie po sklepach bo zaraz nogi puchną i bolą, a o kręgosłupie już nie wspomnę...
 
Ja robiłam zakupy wcześniej, teraz jeszcze trochę mi zostało ale powiem szczerze że mi się nie chce chodzić po sklepach bo mnie plecy bolą, więc cieszę się że już mam prawie wszystko i że zaczęłam wcześniej
 
reklama
witajcie, mam nadzieje zostac mama juz drugi raz:) powiem Wam szczerze ze ja zaczelam kupować wyprawke dla synka zaraz po zrobieniu testu ciazowego i ani troszke nie zalowałam tej decyzji, poniewaz o wiele latwiej jest kupic co miesięc kilka drobnych rzeczy niz nagle w jeden miesiac wygospodarowac pieniadze na całą wyprawke. w tej ciazy jeszcze nie zaczelam kupowac rzeczy dla dzidzi poniewaz najpierw musze zobaczyc co zostało mi po synku a jakos wciaz brakuje czasu ale w najblizszym czasie mam zamiar to zrobic i wtedy wpadnę w szał zakupowy:):):)
 
Do góry