reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania

Czesc dziewczyny, tydzień temu dowiedziałam się że jestem w ciąży, teraz jest 5 albo 6 tydzień. Mam bardzo dużo obaw związanych z tą ciążą. W następny weekend mam wesele, poradzcie mi czy moge się na nim normalnie bawić, tzn tańczyć, założyć buty na wysokim obcasie? Czy to może zaszkodzić? Znajomym nie chce jeszcze mówić o ciąży bo to zdecydowanie za wcześnie
 
reklama
Witajcie Dziewczyny!
Kolejne pytanie odnośnie ciąży. Jest akurat 6 tydzień, czy to normalne że mam lekkie upławy barwy brunatnej, bardzo niewielkie...czy to objaw zagnieżdżania się zarodka? Wizytę mam na 25 września, poza tym mój obecny ginekolog raczej sceptycznie podchodzi do mojej ciąży, tak jak już Wam wcześniej pisałam...więc pewnie by stwierdził, że mam się nie cieszyć. Prywatnie wizytę mam dopiero na 5 października u innej Pani ginekolog.
No i lekko boli mnie brzusio, ale czytałam że to też normalne, bo rozpulchnia się macica.
:-(
 
Czesc dziewczyny, tydzień temu dowiedziałam się że jestem w ciąży, teraz jest 5 albo 6 tydzień. Mam bardzo dużo obaw związanych z tą ciążą. W następny weekend mam wesele, poradzcie mi czy moge się na nim normalnie bawić, tzn tańczyć, założyć buty na wysokim obcasie? Czy to może zaszkodzić? Znajomym nie chce jeszcze mówić o ciąży bo to zdecydowanie za wcześnie
Na tym etapie ciąży, raczej nie zaszkodzisz fasolce;) Ja tak myślę, to nie jest zaawansowana ciąża, że już ciężko tańczyć, coś robić. Ja do 5 mies. rowerek jeździłam :D:D
Kirusia oj nie mam pojęcia, raczej nie pomogę w razie wątpliwości do lekarza uderzaj, może tak być przy zagnieżdżaniu, ale to tylko lekarz może stwierdzić.Trzymam kciuku, żeby było dobrze wszystko:)
 
Dziewczynki. Dzięki za wsparcie. Kurde, przez tę robotę w ogóle nie mam na nic czasu, i zaglądam tu od święta. Dziś się zaczął kryzys. Płaczę i tęsknie do młodej. W robocie muszę się jakoś 3mać, żeby nie pomyśleli żem jakaś kopnięta. Do tego boli mnie gardło :-(. Co brać jak karmię? A rzeczywiście branie do łóżka pomaga ...tylko ja niewyspana i jak ZOMBI. Do tego mąż w odstawce na maksa. W depresje popada...:zawstydzona/y:
 
Co brać jak karmisz Katalko to nie powiem. Nie mam pojęcia ale chyba coś, co ma paracetamol-by Cię nie wzięło. Bo Paracetamol pozwalali brać mi po cesarce, w razie bólu. Karmiłam wtedy więc chyba jest dopuszczalny. Katalka to zrozumiałe, że tęsknisz, taki przełom macie. Czytałam o tym. Większość mam to przechodzi i strasznie się tęskni ale nie smuć się ten czas minie i znów będzie dobrze;)
 
Hej Mamuśki, gdzie Was wywiało, mam nadzieję, że nie do łóżek, bo krąży wirus gardłowy, właśnie na niego zapadłą i z chaty jadę....bo nowa praca i trzeba sie wykazać. Biorę co można, wszytkie możliwe specyfiki dla karmiaących, byle mała sie nie zaraziła. Ach....ta jesień....z sentymentem wspominam upalne lato i nic nie robienie. Błogie chwile lenistwa z mala....wiecie jaka ona jest smieszna. Dzwiga sie na nózki i raczki i kolysze do przedu i tylu....jest boska :-) mam z niej niezly ubaw, caly dzien tak balansuje na czworakach, tylko czekać az ruszy....A jak wasze pociechy?
 
hey Katalko my już po wirusie, tydzień temu się męczyliśmy. Ale Szymkowi wit.C wystarczyła i maść majerankowa.
Szymko też próbuje siadać, co go denerwuje, jak mu się nie udaje:D i też dźwiga się na nóżki i rączki, ale kołysze się jak go tylko przytrzymuję :)
 
a czy któraś z was łykała coś zapobiegawczo na przeziębienie? Teraz wirusy to latają w powietrzu. kupiłam ostatnio w aptece prenatal gripcare - macie z nim jakieś doświadczenia?
 
Brałam prenatal, jak przeziębiłam się w ciąży. W sumie było ok:)
Katalka właśnie prenatal może bierz? on dla mam karmiących też jest. Naturalne składniki (malina, czosnek) ale pomocny:)
 
reklama
U nas na razie postępów brak. Młoda nie chce raczkować ani wstawać. Wciąż czekamy. Wszystko związane jest z rehabilitacją.
 
Do góry