reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi - ból,siara,a może butelka

Ja nie smaruję, ale staram się nosić dobre biustonosze. W poprzedniej ciąży kupiłam sobie takie badziewiaste do karmienia i prawie wcale nie trzymały biustu, przez co trochę mi wtedy obwisł :(
 
reklama
specjalnie to ja nie dbam o biust. Przy smarowaniu brzuszka oliwką pryskam też piersi i rozmasowuje oliwkę. Mam masaż i natłuszczanie w jednym. Do tego nie wyobrazam sobie chodzic bez stanika bo piersi wtedy niestety opadają i nie daj boże tak zostną. Dziś kupiłam sobie 2 nowe w rozmierze 80C wiec cały czas taki sam.
 
Ja mam obecnie 80B i niexle się trzymają pomimo braku stanika na czas pobytu w domu.
Mnie po prostu drażni bielizna,majteczek tez nie noszę ;D
 
Ja przed ciążą miałam rozmiar 70C, teraz to 70E i powiem, że jest trochę ciasno.... Urosły dość szybko i niestety parę rozstępów się pojawiło (na szczęście są malutkie i trzeba się wpatrywać żeby je zobaczyć). Od tego czasu smaruje je oliwką oraz kremem przeciw rozstępom Gerbera - jak na razie mam spokój i nic nowego się nie pojawia;) A co do stanika to błogosławie te sportowe....- nic nie gniecie!, ale noszę je tylko w domu, bo na wyjście z domu to się nie nadają:(
No i nie wiem jak Wam, ale ostatnio zrobiły się znowu wrażliwe i bolą.
 
Edi to Ty prawie jak Ewa bez niczego chodzisz :laugh: :laugh:
I ja musz sobie kupić biustonosz na noc bo rano są bardzo twarde ;)
 
no ja też w dobrych biustonoszach chodzę.. ale ja 80DD albo i F czasem noszę więc bez to bym wyglądała jak dojna krówka :D
dobrze że w ciąży to jakiś jędrniejszy się wydaje :D mam nadzieję, ze nic sie z nimi złego nie stanie.. eh ile bym dała za to aby miec mniejszy biust.. to naprawde przeszkadza..
 
agamamaani pisze:
no ja też w dobrych biustonoszach chodzę.. ale ja 80DD albo i F czasem noszę więc bez to bym wyglądała jak dojna krówka :D
dobrze że w ciąży to jakiś jędrniejszy się wydaje :D mam nadzieję, ze nic sie z nimi złego nie stanie.. eh ile bym dała za to aby miec mniejszy biust.. to naprawde przeszkadza..

Aga zgadzam się z Tobą w zupełności.
Mój rozmiar to 80D
 
reklama
ja przed ciaza mialam 75c-d teraz nosze 75e musze kupic sobie do karmienia bawelniane bo mam wszystkie na fiszbinach a takich lepiej niemiec przy karmieniu piersia.smaruje je kremem na rozstepy Ziajka mamami jest dobry i dziala tez na brzuch i uda mnie po min troche znikly
 
Do góry