reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierś ,butelka a może mieszane??

reklama
To kogo będziemy obwiniać o wszystkie nieszczęścia świata i gryźć albo ściskać ramię...
 
Zaraz nas moderator wygoni za sprośności... Otworzysz okno i będziesz ryczeć! pod porodówką i tak dobrze słychać rodzące więc dasz radę :d
 
O matko nie przypominaj mi... przede mną przyjęli na oddział kobietę, która rodziła trzecie dziecko i tak się darła, ze miałam ochotę wiać z gołym tyłkiem... Aż jej mąż w końcu się przydał i krzyknął na nią: nie drzyj się tylko zamknij i przyj!:szok:
Pomogło :-D
 
reklama
I przyszedł leśniczy i nas rozgonił :D

A ja się nie pochwaliłam, że mam już siarę. Nie cieknie na szczęście ale jak ścisnę brodawkę to robi się kropelka na czubku. Oczywiście nie polecam miętolenia piersi ale byłam ciekawa :D
 
Do góry