reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

ale niestety moim zdaniem te 7-11 już nie są takie dobre :( nie wytrzymują u nas nawet spaceru i mały często wracał do domu mokry :(
 
reklama
A ja właśnie odktyłam, że pieluszki DADA z Biedronki i fioletowe z Tesco to dokładnie ten sam produkt... :) Jesteśmy wielkimi wielbicielami tych pieluszek, a jeśli nie te, to Huggies SuperFlex albo Happy. Pampersy jakoś nas zawodzą...
 
Ja kupije dada od samego początku jestem zadowolona z nich strasznie trzeba zrobić ankiete i głosować które są lepsze.
 
Kochane mamusie!
ja sie zastanawiałam jakie kuić pieluchy dla mojej małej, no i zaczełam wędrówki po sklepach i supermarketach, oczywiście zwracałam uwage tylko na te dla niemowlaków i jakbym nie liczyła to wszystkie za szt. 50-52gr wychodza to po co latac po Lidlach biedronach itd???
nie wiem może jak dla wiekszych dzieci to jest jakaś różnica w cenie chociaż 10gr. bo inaczej nie widze sensu ryzykowania uczulenia czy mokrego ubranka kupując te np . z lidla czy biedronki a moze (co myśle że nie możliwe) są lepszej jakości niz np. Huggisy lub pampersy. Rozwiązcie mi ten problem bo nic juz nie łape z tymi pieluchami , na szczescie mała jeszcze w brzuszku a ja na razie kupiłam na poczatek Pampersiak i(mam nadzieje ze nie pożałuje)
A co sądzicie o pieluszkach z Belli???
 
Mada nie mogę się z Tobą zgodzić że 10 gr nie robi różnicy. Jak przeliczysz na paczkę a potem na ilość paczek to jednak ma znaczenie, szczególnie biorąc pod uwagę że maleństwo potrzebuje wielu innych rzeczy poza pieluchami. I niezgodzę się że pieluszki tzw. no name są gorsze od firmowych a wręcz przeciwnie w wielu przypadkach okazują się lepsze.A niekoniecznie Pampersy czy Huggies muszą okazać się dobre dla Twojego maluszka. To kwestia dość indywidualna jak dziecko reaguje na dany rodzaj pieluszek. Jak uważnie przeczytasz ten wątek to zorientujesz się że to co poleca jedna mama druga odradza itd. A właściwie mogę powiedzieć że będziesz bardziej zdezorientowana ;) Ja zaczynałam od pieluszek Happy (właśnie Belli) - koszmar, strasznie sztywne, twarde i odparzały niemiłosiernie. Potem przeszliśmy na Dada (z rys żabek) z Biedronki - i to był strzał w 10: odpowiedniej grubości, szerokie między nóżkami, chłonne, nie powodowały odparzeń ani uczuleń. Ale postanowili zmienić producenta i chyba je "ulepszyć" - co skończyło się porażką. Teraz to są Dada ze zwierzątkami - przeciekają, wąskie między nóżkami i parę innych wad. W międzyczasie były Pampersy - ale wg mnie za cienkie, wąskie, rozmiarówka do bani, no i brak gumki na pleckach. Teraz od dłuższego czasu używamy Huggies Soft&Dry i są w porządku. Tak więc sama widzisz że przekrój przez asortyment pieluszkowy jest ogromny i tyle ile mam tyle zdań na ich temat. A zapewniam Cię że jeżeli Twój maluszek będzie miał uczulenie na Pampersy (czego Ci nie życzę) będziesz szukać innych pieluszek.
 
:D :D :D

Mada... bardzo krotko pieluszki beda Ci wychodzic po 50 gr... :D

i nieprawda jest, ze jak Pampers to sie dupina nie odparzy, a jak z Biedronki to tak... :D

...z pieluszkami jest jak z facetami... trzeba poprobowac roznych, az sie trafi na takie, ktore pasuja... :D
 
Własnie do niedawna klęłam na Pampersa jak szewc a teraz nowa limitowana seria - jest dla nas popriostu rewelacja - zrobiłam dwumiesieczny zapas ::) ::) ::) :p :laugh: :laugh: :laugh:
a tak poza tym to uwielbiam rosmana bordowego ale w takie upały pampers cieńszy, i tez nie zgadzam się że tylko pampersy nie odparzają bo Maja jak ja odparzyło to dlatego że np kupa była za długo :-[ :-[ :-[ bo nie poczułam a siki to jej raczej nie odparzają :laugh:
 
A my użyaliśmy pampersa i belli od narodzin, pampersy newborny 1 i 2 były super, potem 3 to porażka, natomiast bella nweborn ok, 2 porażka, za to 1 midi i 2 midi super, bardzo chłonne, jeżeli cho :dzi o chonność to również nie możemy narzekać :)
Ale huggiesy? Kto to wymyślił, rodzice kiedyś kupili 2 dla niby niemowlaków od 5-9kg,całkowita porazka, nie dość ,że nie mogłam ich zapiąć a Mati ważył wtedy ok 5 kg, to jeszcze odciskały się na nóżkach. Całą paczkę rozdaliśmy - nie było wyjścia. Piszecie b dobrze o pieluchach z biedronki -szczerze mówiąc nie próbowałam, ale z tego co się orientuje wcale nie wychodzą tak tanio, cena jest porównywalna do belli.
Pozdrawiamy
 
dla mnie huggiesy są najlepsze !!!! :D tzn dla mojej córy :) super chłonne,ładnie sie przypasowują no po prostu rewelka :D nie to co pampersy... owszem kupowałam nie raz (na zmianę z huggiesami) i było ok ale nie teraz kiedy wyszła ta limitowana seria... porażka :p już ywsłałam do nich paczkę z tymi pampersami z zażaleniem,czekam na to co powiedzą ::)
 
reklama
a dla mnie sa super i dla wiekszosci ta limitowana własnie z streczowymi boczkami - wczesniej nie kupowąłam pampersa a teraz je uwielbiam - ale dziwnie patrzcie jakie rozbierzności
Ja np nienawidze Happy za darmo bym ich ni wzięła i za Huggiesami też nie przepadam
 
Do góry