reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

no dobra dziewczyny. pampki w jumbopaczkach wychodzą najtaniej za sztukę. tyle, ze tych sztuk trzeba zużyć więcej niż np rossmanów czy dada i jeszcze nierzadko ubranie po megakupie odplamić ;) pampki po prostu są takie sobie :) na dodatek powąchajcie je... nie wiem z czego oni je robią ale ten smród mnie przeraża :D
 
reklama
to fakt. w pampersie po dwóch godzinach smrodek, jakby mój Tymuś tydzień miał zasikaną pieluchę. najlepsze bordo z rossmanna 8)
 
dziwny zbieg okoliczności nowa osoba i zaraz wchodzi na pieluchy i do tego tak samo ma dziecko na ime jak efuni ::) ::) ::) :p ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
ale to prawda, Pampersy smierdza niemilosiernie i wcale nie sa najlepsze... ot, zwykle pieluchy...
nie bardzo tez rozumiem sformulowania "podrobki pampersow" albo "pampersy innych firm" (sic!), jesli sie tak podchodzi to sprawy, to nic dziwnego, ze tylko firmowe sie uwaza... ::)


PS. ...do detektywa ;)
to zbieg okolicznosci, ze tak jak efunia jestem z pazdziernikowek...
 
Teddy pisze:
PS. ...do detektywa ;)
to zbieg okolicznosci, ze tak jak efunia jestem z pazdziernikowek...

heheh ja wszędzie węsze spisek ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
nie zartowałam tak mi jakos się pomyslało że się efunia specjalie znowu zalogowała żeby jeszcze o rossmanach napisać - głuptas ze mnie ;D ;D ;D
 
czasami takie niuchanie moze przyniesc niezle skutki... ;)

ale nie tym razem... Tymi to od dawna zarejestrowana osoba i wiesz co... chociaz nie pisze, to poczytuje pazdziernik... ;)
 
no cóz tym razem mój wscibski nos mnie zawiódł ;) :laugh: ale może następnym razem heheh ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
jsorbek pisze:
Teddy pisze:
PS. ...do detektywa  ;)
to zbieg okolicznosci, ze tak jak efunia jestem z pazdziernikowek...

heheh ja wszędzie węsze spisek  ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
nie zartowałam tak mi jakos się pomyslało że się efunia specjalie znowu zalogowała żeby jeszcze o rossmanach napisać - głuptas ze mnie  ;D ;D ;D

rzeczywiście. loguję się pod wieloma nickami i w ten sposób podbudowuję swój autorytet :p :p
 
efunia pisze:
jsorbek pisze:
Teddy pisze:
PS. ...do detektywa ;)
to zbieg okolicznosci, ze tak jak efunia jestem z pazdziernikowek...

heheh ja wszędzie węsze spisek ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
nie zartowałam tak mi jakos się pomyslało że się efunia specjalie znowu zalogowała żeby jeszcze o rossmanach napisać - głuptas ze mnie ;D ;D ;D

rzeczywiście. loguję się pod wieloma nickami i w ten sposób podbudowuję swój autorytet :p :p

;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
prawdziwy detektyw to Teddy!!! mój synuś też Tymek, tzn Tymon. Nie wiem jak Efuni: Tymoteusz czy Tymon. A październikowe mamuśki ,,podglądam" od daaaaaaawnaaaaaaaa. Mój bobek też październik 2005. Tylko się jakoś krępuję wtrącać. Taki ze mnie przyczajony tygrys. a pampersy i tak smierdzą :laugh:
 
Do góry