reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

pewnie trafiłam na wadliwą paczkę tych nowych ,"super fajnych" pampersów ,gdzie wkład był tylko do połowy(reszta cieniutka),co chwilę przeciekała pielucha ,robiła się jak przepełniona gąbka. Sorry ale jedyne co było w nich fajne to te strechowe zapiecia,niestety zaniżyli jakosć na pozostałej części wyrobu :p :p . Pewnie po to żeby cenowo nie byli na minusie.

huggiesy jeszcze nigdy mnie nie zawiodły :) .
 
reklama
Mnie zawiodły więc ich nie lubie; nigdy mnie nie zawidły bordowe rossmanowskie i w sumie te nowe pampersy zakładam na noc ( Maja śpi od 21 do 7,30-8,30 ) i nigdy nie przeciekły także nie wiem możę mniej sika ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
a ja nadal najbardziej lubię te z rossmana ale u nas nie ma rossmana :mad:
więc zdana jestem na łaskę osób które są gdzieś w pobliżu rossmana i kupią paczuszkę ;D

za to ku memu zdziwieniu odkryłam, ze w polo są w bardzo dobrej cenie huggiesy flexy :) 39,90 za 66 sztuk :) kupiliśmy i chya póki co przy nich zostanę ;) tzn na kupę zakładam softy, bo mam jeszcze ale wkurzają mnie te softy bo są okropnie niewymiarowe. wilekie jakieś i długie :mad:

poza tym odkryłam też ze w polo właśnie jest najtansze u nas w mieście mleko. żadne kauflandy czy biedronki. w polo bebiko kosztuje 8.88 :) to tyle co w tesco ( byłam niedawno w olsztynie i specjanie patrzyłam). nie ten wątek ale się chciałam podzielić wieścią ;D ;D
 
jsorbek a napisz mi czy te nowe pampersy mają wkład w pieluszce na całej długości ? bo u nas miały tak do 3/4 a potem już cieniutko było ::)
 
Karolina nie na całej ale u nas nie przecieka zresztą te stare też nie mają na całej bo pamiętam żę właśnie mnie to zdziwiło. Ja używam przede wszystkim ich teraz dlatego żę na upały są najcieńsze od innych Maja od razu dostawała potówek.

I zgadzam się bordowy rossman jest super ;D ;D ;D
 
Ale mi pojechałyście :-[
ja nie uważam że 10gr na szt. to mało , chodziło mi o to że gdyby było 10 gr, to fajnie a z tego co sie orientowałam to jak pisałam różnice widziałam 1-2gr/szt, i nie uważam że te "bezimienne "sa gorsze, bo jeszcze tego nie wiem, bo to bedzie moja pierwsza dzidzia :) wiec źle mnie zrozumiałyście, pewnie tak jak każda trafie na te odpowiednie dla mojej Mrówy za pomoca prób i błędów.
Ale z tego co tu czytam to najlepsze opinie a raczej brak negatywów maja Rossmanowskie bordowe.
I niestety wiem że długo nie potrwa jak sztuka będzie mnie kosztowac 50gr :-[

A tak na marginesie to kupiłam tetrowe, tylko zobaczymy jak długo będe ich używać ::)(pewnie do pierwszego prasowania :p ;)
 
Ja do pierwszej kupy jak mi nie schodziło w ogóle przy praniu :-[ :-[ :-[

Bordowe rossmana są super bo nie pzremakają wcale ale pampers też jest ok i zielony huggies jednak rossman wychodzi taniej a Dada jest w cenie pampersa więc czasem faktycznie niewarto. Bo ostatnio sie popsuły według mnie
 
i jeszcze małe wyliczenie rossman w prmocji 28,99 za 56 szt. roz 4 wychodzi 0,52 gr a pampers w promocji 47,99 za 76 szt też 4 wychodzi 0,63 więc jest 0,11 gr jak nic chociaż ja uzywam i tych i tych
 
reklama
przeczytalam kilka pierwszych stron i nie napotkalam nic na temat pieluszek z Biedronki Fitti

jakie jest wasze zdanie na ich temat?
ja uzywam pampków ale mielsimy roczek i z chrzcinami Milenki i posatnowilismy zaoszczedzic i kupilismy Fitti Biedronkowe

przeraziła mnie ta cerata,zero powietrza,nic nie przeleci
Pampersy bardzo lubie sa fajne chlonne i pupa 'oddycha'

od DADY Mili miala strasznie odparzoną pupke i w dodatku takie twarde były i omijam je z daleka
pozatym cenowo kosztuja tyle co Pampersy wiec wole te lepsze

sorki jesli pisal ktos juz o tych Fittach ale nie mam czasu aby czytac wszystkie strony ;)
 
Do góry