reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

Nie wiem czemu dyskwalifikujecie Happy. Akurat ja bardzo sobie je chwalę, są obszerne, chłonne, nie tak cieniutkie jak pampersy, po prostu porządne.
Z kolei Pampersy- mam wrażenie ze już cieńsze byc nie mogą. Nieco lepsze od Pampersów jest Dada z biedronki, ale tak jak któraś z was wcześniej napisała- to już nie te same Dady co dawniej... (z żabkami, solidne)
The best jak dla mnie były Huggiesy Freedom, ale niestety mają wysoka cenę...
 
reklama
u nas poprzeczka jest wyższa - muszą wytrzymać ok 14 godzin :) bo tyle śpi mój mały :) i wygrywają. rossmany oraz te w małych paczkach (ale nie ceratowe) z lidla :)
 
Maja tez śpi ok 12-14 godzin i też w bordowych rossmanach i dają rade zawsze ;) :laugh:
 
olga.d pisze:
Nikita,po co używać podróbek,skoro orginalne pampersy kosztują tyle samo?;-)

ja tam wole bordowe z rossmana :laugh: a kupuję je po to bo są lepsze niż pampersy maja gumki i nigdy mi nie przeciekły a pampersy owszem nawet czesto :mad: :mad: :mad:
 
nikita33 pisze:
Jak w tytule - chcę Wam polecić pieluchy Dada Komfort z Biedronki. My się ostatnio na nie przestawiliśmy. Są tanie - około 18 złociszy za 32 sztuki, no i w przeciwieństwie do innych tanich pieluch nie są "ceratkowe", tylko przewiewne, robili je chyba na wzór Pampersów, bo nawet z wyglądu są podobne. Generalnie bardzo dobrze się u nas sprawdzają i pod względem jakości, i pod względem ceny. Jeśli macie Biedronkę w pobliżu to radzę wpaść, kupić i wypróbować. My jesteśmy zadowoleni.

pozdrówka
nikita

Ja też zaczęłam kupować te z biedronki i jestem zadowolona przynajmniej narazie.odradzam jednak te pieluchy z Auchan z 1 kiedyś dostałam paczkę po prostu tragedia mały był poodparzany.
_601112_n.jpg
 
olga.d zgadzam się z tym, że pampersy nie są w cale takie drogie jeśli kupuje się jej w jumbo packach.razem z mężem przeliczylismy ceny wszystkich pampersów na rynku za szt i je najbardziej sie opłac kupować. jesteśmy na etapie 3 4-9 kg i płacimy za 90 szt ok 45 zl,wychodzi 50 gr za szt, a nasza Mała tez jest z nich zadowolona i jeszce się w nich nie odparzyła.raz mieliśmy huggiesy to wszystko z nich wy;atywało na zewnatrz
 
reklama
no jak anka jeszcze nosiła pieluchy tp tez mi z wyliczeń wyszło, zę pampersy najbardziej się opłacały - najtaniej za sztukę wychodziły - i to właśnie w jumbo packach - te Happy wychodziły podobnie ale Anię odparzały.. pieluchy DADA były OK ale nie wychodziły najtaniej.. Rossmanowych nie próbowałam ale spróbuję przy drugim maluchu :D
 
Do góry