reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

bordowe rossmany są super. i dada. ale ja jakaś tolerancyjna jestem bo i huggies soft&dry są wg mnie ok (cena jest ekstra wiec wiele mozna wybaczyc) i nawet ostatnio nabyłam pampersy w promocyjnej cenie i tez uwazam ze sa nie najgorsze, chociaż brak gumki na plecach i chemiczny smród mogą je dyskwalifikować ;D ale za te cene za jaka kupiłam to mogą być....
najgorsze jakie mieliśmy to z kauflandu. PORAŻKA! PORAŻKA! PORAŻKA! beznadziejne :mad:
 
reklama
Są bordowe od 4 bo teraz takie własnie uzywam :laugh: :laugh: :laugh:

dada ostatnio sie popsuły bo nie są już z żabkami tylko ze zwierzątkami i strasznie przemakają. Rossman zreszta oprócz tego że są the besat maja też z tych trzech najnizszą cenę jak jest promocja. Ale naprwadę całą noc od 19-20 do nawet 10 rano wytrzymują. Moja córcia długo śpi i gdybym ją przebierała pewwnie by się budziła a tak nie muszę. mam jeszcze kilkanascie pampersów i już nie moge się doczekać jak się skończą :( :( :( :(
 
a tych nie używałam :(
do rossmana mam daleko a nigdy nie wiem kiedy tam promocja :( buu...
a ja z dady ze zwierzakami jestem zadowolona :)
 
efunia to lepiej nie kupuj bo tragedia te Happy, ja naszczescie do rossmana blisko więc kupuję je. Poza tym jeszcze rozxmiar mi pasuje a pampersy wydają mi się zamałe chociaż wieksze pewnie inaczej wykrojone ::)
 
a ja znowu z happy newborn mam same dobre doświadczenia. a dada - to niestety klapa totalna.

jutro skoczę kupićte rossmanowskie, bo dziś na ważeniu się okazało, że w końcu dobiliśyu i przekroczyliśy 4kg.
 
kaśka76 pisze:
jutro skoczę kupićte rossmanowskie, bo dziś na ważeniu się okazało, że w końcu dobiliśyu i przekroczyliśy 4kg.

Szczerze mówiąc nie musisz sztywno trzymać się rozmiarówki pieluch, choćby czytając wypowiedzi dziewczyn na tym forum można dojść do wniosku, że wskazania producenta rzadko kiedy zgadzają się ze stanem faktycznym. Na przykład dla mojej Julki w pierwszym półroczu musiałam zmieniać rozmiar pieluch w połowie rozmiarówki- jest dosyć długaśna i pieluchy szybko stawały się za małe- obecnie już dość długo używamy "4" czyli przedziału 9-18 kg- no ale teraz już Julka rośnie trochę wolniej- wiele zależy od budowy dziecka (zresztą pisałam już o tym chyba w tym wątku)- jeżeli pieluszki, których teraz używasz są rozmiarowo dobre dla twojej pociechy nie ma sensu zmieniać ich tylko dlatego, że waga przekroczyła 4 kg.
 
reklama
Do góry