reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

reklama
A ja polecam pieluszki WICKES comfort z Kauflanda. W rangingu gazety "DZIECKO" zdobyły tyle samo punktów co Pampersy. Wszystkie pozostałe pieluchy oceniono gorzej. Ja używam Wickes i powiem szczerze że są super. Są troszkę wyższe niż pampersy, są chłonne i wkład nie robi się taki kulkowy po sikaniu jak w Hugisach czy jak im tam.:-D
 
Ja tez polecam pieluszki z Biedronki i nawet chusteczki nawilżane Dada. Jedyne co mogę poradzić i jednoczesnie odradzić to pierwsze pieluszki dla noworodków. Te bierdonkowe nie mają rozciąganych boczków dlatego polecam Pampersy i Bella (sprawdziłam), kolejne rozmiary z Dady są ok. chociaż ta rozmiarówka jest trochę dziwna, mój synek wazy już ok.7 kg i zakładam mu jeszcze rozmiar midi który jest do 9 kg a te pieluszki już są za niego jakby za małe:/ aha pieluszki z Lidla tez są ok.
 
:-) :-) Dadusie górą!!!1 używamy ich niemal od samego pocztku choć pierwszymi były Happy dla noworodków z siateczkami na zurzyte pieluchy, potem hagissy które okazały się totalnym niewypałem aż w końcu Dadusie :-D Fitti do bani niestety mam dwie paczki tych ceratowych pieluch i musze je wykorzystać będę je zmieniać co 2 godz. :baffled: i za każdeym razem smarować pupkę kremikiem :no: polecam chusyeczki Dada w trzech wariantach zapachowych:happy2::happy2:
 
dla noworodkow polecam pieluszki francuzki Libero, niedrogie i podobne do Pamersow
Teraz mkozystam z dady i uwazam ze sa Dobre maly sie nie przesikuje i nieodpazaja. Moja siostraz kozysta z pieluszesz z Lida tez sa fajne ale nienadaja sie dla nowarodka gdyz sa strasznie duze te z najmniejszego rozmiaru do tej pory sa duze dla mojego synka.
co do chusteczek to Dada sa super ladnie pachna, obecnie uzywam z papersa play&CLEEn jestem z nich zadowolana a udalo mi sie kupic w cerfurze na promocji
 
jak dla mnie, pampersy to porazka, strasznie przeciekaly. najlepiej sprawdzily sie pieluchy z lidla, teraz sklepy u nas polikwidowali wiec uzywam libero, tylko ze cenowo wychodzi drozej niz za pampersy
 
u mnie małemu po pampersach zaczęła się odparzać pupa słyszałam o tych pieluszkach dada i myślałam ze to te same co gaga z tesco i je kupiłam

A co myślicie o pieluszkach Gaga z Tesco? jak dla mnie bardzo fajne jak na razie , ale trudno wyrazić mi opinie bo dopiero zaczęłam je stosować.
....i kupiłam raz i podziękowałam robią się strasznie sztywne i grube jak dziecko nasiusia :baffled: ale odparzenia po pampersach wyleczyłam ;-)

za to z chusteczek nawilżanych jestem zadowolona z tej firmy :tak:

no i w końcu doczytałam ze dada są w biedronce i zużywamy już 2 paczkę i wszystko jest ok :tak:a chusteczki jak dla mnie ciut za mokre i wycieram pupę potem by była sucha ;-)
 
moim zdaniem pampersy sa najlepsze ale... corka ma juz 2 latka i 2 miesiace a nadal nie moge jej przekonac do nocniczka :( ehhh wszelkie sposoby spełzały na niczym wiec zaczelam szukac czegos tanszego bo ile do diabła mozna? pieluszki do najtańszych nie naleza... szukałam i znalazłam! Biedronkowe pieluszki Fifi czy jakos tak z misiem namalowanym lub słonikiem (chyba wiekszy rozmiar) uwazam ze pieluszki sa naprawde bardzo dobre i polecam wszystkim (zaluje ze nie znalazlam ich wczesniej po co przepłacać za cos co i tak ląduje w koszu? ) ;)
 
A ja polecam szukac PAMPERSÓW na targowiskach, ja u siebie na targowisku kupuje niemieckie oryginalne pampersy, sa lepsze niz te polskie bo maja siateczke i sa bardziej chlonne i nawet jak sie reką dotknie to nie czuc tak wilgoci i kupuje je po 15zł za 35sztuk, jestem bardzo zadowolona, albo jak ktos znajomy jezdzi do niemiec czesto albo do norwegii to polecam tam kupowac bo kosztuja naprawde grosze.
 
reklama
u mnie tylko pampers- nic innego mu nie dorówna- probowalam wszystkich- nawet huggiesy mi nie pasują

Huggiesy nawet lepsze od Pampersów są tylko w rozmiarze 1 i 2:tak:

DADA z biedronki to dla mnie totalna klapa- tojours z lidla już troszkę lepsze, ale też nie to.... potem są huggiesy ale tez nie super esktra... najlepsze są pampersy i nic ich nie pobije....
 
Do góry