reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

ja tez uważam, ze pieluchy rossmann są koszmarne. Są mokre w środku i dodatkowo mała miała zaczerwienione z tyłu boczki.
 
reklama
My też mamy pieluszki DADA . Dla nas są świetne - zero odparzeń, uczuleń i problemów, ładnie chłoną . Zuzia śpi całą noc i nie ma przecieków :-), ani mokrej pupy.
Teraz mamy już trzeci rozmiar i na razie nie będziemy wymieniać. W między czasie była paczka Haggisów, ale po godzinie pupa była mokra i wróciłyśmy do "biedronek".
 
Witam:-)
Ja też ostatnio kupiłam pieluszki Dada 3-6 kg i jestem bardzo zadowolona. Córcia dobrze je toleruje, nic nie przecieka. Jedyny malutki minus to, że wkład absorbcyjny bardziej puchnie pod wpływem wilgoci niż w Pampersach.No i cena super:happy:
 
My używamy tradycyjnych Pampersów i tak chyba pozostanie. Po pieluszkach Dada mały dostał uczulenie a Huggisy szybko przemakają. Może wypróbuje jeszcze Rossmana, dużo osób je chwali...
 
Ja uzywam tylko pampersow (mini 3-6 kg w jumbo packu jest ich az 98co starcza mi prawie na miesiac).Moje dziewczynki wiekszosci w ciagu dnia sikaja juz na nocniki;-)Kiedys kupilam dwie paczki huggiesow bo byly na promocji no i je odsprzedalam dalej poniewaz nie bylam z nich zadowolona:no:
Dla starszego syna tez uzywalam tylko pampersow.

Moja siostra testowala dla swojego synka chyba wszystkie pieluchy i rowniez chwalila te z rossmana a do tego chwalila tez pieluszki happy
 
no wiec wniosek taki ze co dziecko to inna historia poprostu. jednym pasuja jedne pieluchy innym inne....ja synowi kupowalam pameprsy...ktoregos razu kupilam Happy i powiedzialam "nigdy wiecej"...co chwila przemakaly i musialam go ciagle przebierac...z moich obserwacji sa duzo mniej chlonne niz pampersy przez co musialam czesciejje wymieniac...a ze wiecej ich schodzilo to zapewne musialabym sczesciej kupowac wiec wole juz wiecej wydac na pampersy bo w rezultacie wychodzi na to samo... :) pomijajac ze jakiekolwiek bym inne nie zalozyla to od razu tylek mu sie odparzal...i tylko pampersy wchodzily w gre :) a teraz corce tez kupuje pameprsy i w zasadzie nie mysle o tym zeby probowac nowych... z tych jestem zadowolona, a nie bede kupowala calej paczki zeby sprobowac a pozniej ja wywalic bo sie okaza kiepskie... :)
 
Witam!Ja od poczatku uzywam Pampersow - nigdy mnie nie zawiody, minusem jest oczywiscie wysoka cena, w Realu kosztuja prawie 54 zlote. Teraz moj Kuba uzywa pieluszek tylko na noc i do spania w dzien, wlasnie paczka Pampersow sie konczy i mysle, zeby oszczedzic i kupic jakies tansze. Mam zamiar wyprobowac te z Biedronki, sprawdze i napisze co mysle ;-)
Poki co, polecam Pampersy.
 
reklama
Witajcie :-)!
Ja używam pieluszek Huggies Premium Super-Flex i jestem z nich bardzo zadowolona :-):tak:. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby przeciekły. Poza tym mój synek nie ma po nich uczulenia ani odparzonej pupy. Mimo, że w nocy go nie przebieram. W Biedronce paczka kosztuje 39,99 zł :-).
Używałam też pieluszek Pampers (dobre) i Bella Happy (przeciekają).
 
Do góry