reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

My też przetestowaliśmy Pamki i Haggisy i Haggisy wygrały. W Pampkach Mikuś miał często mokre plecki, bo mu górą wyciekało,a w Haggiskach to się nigdy nie zdarzyło. Teraz jesteśmy już na Haggis3 od5 do 9kg, hmm. byku nam rośnie.

Kończę właśnie paczkę Pampków i jest to ostatnia paczka, jaką kupiłam
Szymon często ma mokre plecki :eek::eek: zwłaszcza nocą, a takie niespodzianki nie zdarzały nam się w Happy.
do tego zaczął się odparzać, zwaliłam winą na upały, ale przy innych pieluchach to się nie zdarzyło.
Nie używałam jeszcze Haggisów, ale teraz spróbujemy, skoro tak je wszystkie zachwalacie

aha. mieliśmy też paczkę polskich pieluch Dada (dostałam od koleznaki) i powiem Wam, że też nie zdarzały nam się żadne przykre historie... nie moge tylko ich nigdzie znaleźć
 
reklama
My mamy pampersy. Z córką też bylismy tylko na pampersach. Jestem z nich zadowolona. Zdarzyło się parę razy że małemu kupka "wylała" się na plecki ale siuśki nie. Może wkrótce przerzucimy się na rozm. 3 teraz mamy 2. Trójki są od 6 kg ale są dłuższe i to by nam pasowało. Zobaczymy.
 
a my używamy pampersów i nam odpowiadają i bardzo sobie chwalimy napewno źle wspominam belle ze szpitala niunia co chwilkę miała kupkę na plecach i strasznie poodparzany tyłek więc nigdy nie wiadomo co komu podpasuje :happy2: no i teraz używamy już trójek i jest fajnie:tak::tak:
 
Ja tez zdecydowanie polecam Huggies'y:-) Ta gumka z tyłu duuuużo daje, kupka siedzi tam gdzie ma być.. na poczatku uzywałam Pampersów ale na zakupkach babka naciagneła mnie na Huggies'y i od tego czasu juz tylko te kupuje, czasami warto spróbowac czegos nowego:-) My juz kupujemy trójeczki:-)
Polka Ty tez kup ten rozmiar bo one podobno troszke mniejsze wychodza od Pampersów:-)
 
Witam , jestem mama trójki dzieci, pierwsza córke wychowałam jeszcze na pieluchach tetrowych a pozostałe na pampersach. Filipka na poczatku trzymałam w haggisach ale przemakały wiec zdecydowałam sie na pampersy, przy Ritce już tylko pampersy ale ostatnio spróbowałam na dzień pieluszek rosmanowskich i jestem bardzo zadowolona. Przy dwójce na pieluchy wydaje sie majatek a tak jest troche taniej a pupki bez odparzeń itp. Na noc zakładam Pampersy bo Filip śpi całą noc a Ritka tylko raz budzi sie na cyca, wiec nie zawsze ja przewijam. Pozdrowienia
 
Ja jestem bardzo zadowolona z pampersów firmy Tesco-fioletowe.
A powiedzcie jaka jest różnica między Huggies Clasic a Premium?
 
Z nie firmowych tez moge polecic pieluchy TESCO fioletowe,wygladem sa jak dobre firmowki i nic sie w nich nie zbija.I cena bardzo dobra.Nie probowlama najmniejszych ale na Vanessce je testowalam nie raz.
 
Minka, z tego co zdążyłam już wyczytać, classic to wersja tańsza, bardziej ekonomiczna. Nie wiem, czy to znaczy, że są tańsze, czy że mogą więcej pomieścić. Premium mają być bardziej komfortowe i elastyczne, nie krępujące ruchuów dziecka, za co niestety trzeba więcej zapłacić.
 
reklama
iwonka ja kupiłam Pampersy i co kupę wszystko do przebrania i młoda do kąpieli bo u nas kupa jak "woda" i bardzo dużo. Mnóstwo rzeczy do prania... A te TESCO fioletowe nawet gumeczki z tyłu mają :) i pamiętam że jak wiktor był mały tez je kupowałam...
Polecam, "3" maja 68szt. i cena 29,99zł
 
Do góry