reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

Ja dzisiaj kupiłam małej sleep&play. Miałyście może? Chciałam je sprawdzić, bo za 50 szt dałam 29,99, czyli dokładnie tak jak za Rossmanowskie. Obym się nie zawiodła na marce
 
reklama
Ja je kiedys kupowalam dla Vanesski,nic im nie brak,jedynie dla mnie minus ze nie maja tych rozciagliwych boczkow do ktorych sie przyzwyczailam.Ale tak czy siak to tez jest firmy PAMPERS

Juz kiedys pisalam ze fajne sa pieluszki TESCOWE ale tylko w tej fioletowej paczce! Materialowo wygladaja jak pampki.

Szopek mojego R siostra mieszka w Niemczech i nie skarzyla sie na tamtejsze pampresy,a czesto bywa tez w PL.
 
Juz kiedys pisalam ze fajne sa pieluszki TESCOWE ale tylko w tej fioletowej paczce! Materialowo wygladaja jak pampki.
Serio? Zastanawiałam się nad nimi kiedyś, ale bałam się zaryzykować. Kupiłam na próbę tescowe chusteczki nawilżające i wylądowały w aucie, żeby mój stary mógł se ręce wytrzeć, jak się ubabrze. Cholernie były nasączone perfumami, mała pewnie od razu byłaby odparzona. Po tej historii już nie myślałam o ich pieluchach

EDIT: Szopek, ja też sadzam mała na nocnik, na początku byłam przeciwna, twierdziłam, że za wcześnie, ale teściowa tak o tym glindziła, że dla świętego spokoju zaczęłam. I muszę przyznać - BARDZO NIECHĘTNIE ale muszę - że była to dobra decyzja :-)
 
Ostatnia edycja:
shanta- mieliśmy tescowe i byłam zadowolona, w dodatku były ładne w jakieś delfinki.Z tym, ze ja bym nie porównała do pampków tylko do huggiesów.
 
A to już gorzej, bo nam jakoś huggiesy nie podeszły. Nie pamiętam już dlaczego, bo było to na początku, ale wiem, że tylko czekałam, aż się skończą
 
Ja dzisiaj kupiłam małej sleep&play. Miałyście może? Chciałam je sprawdzić, bo za 50 szt dałam 29,99, czyli dokładnie tak jak za Rossmanowskie. Obym się nie zawiodła na marce

Ja byłam niezadowolona strasznie. Nie pamiętam juz dlaczego, ale po uzyciu pierwszego juz nie mogłam sie doczekac az sie skonczą :baffled:

Używam te nowe Activ Girl już kilka dni i muszę przyznać że jestem coraz bardziej zadowolona!!!
No cóż, oby mnie tylko było na nie stać, bo zamierzam kupować właśnie je.
 
Wiecie co, w końcu otwarłam dzisiaj te sleep&play i stwierdziłam, że mają strasznie intensywny zapach :baffled::baffled::baffled: Ma być niby rumiankowy czy coś, a dla mnie wali po prostu mydłem :confused::confused::confused:
 
Byłam dziś w Biedronce i zauważyłam jakieś pieluchy fifi czy coś w ten deseń. Zastanawiałam się czym różnią się od dady. Na szczęście jedno opakowanie było rozwalone ( jak to w Biedronce , po prostu swołocz robi zakupy ;-):-p) i były tak totalnie ceratowe, ze w kwestii ceratowości urągaja tylko takim z carrefoura 1(jedynki). Po prostu równie dobrze mogłabym wsadzić watę w starą reklamówke i owinac Młodego.

Jeśli chodzi o nasz mega wypas grajacy nocnik to zaczął grać dziś w nocy, a na pewno nikt do niego wówczas nie sikał. Tam nie ma wyłącznika, no szarpałam sie z nim, ale uparł się i grał. Schowąłam go do szafy i przykryłam ręcznikami.Nie wiem nawet kiedy przestał w końcu. Rano jak Dominika wysadzałam to wcale nie grał. Potem znowu zaczął wyć jak głupi:no:. Znowu go do szafy majtnełam . Mama moja kazała mi go zanieść do reklamacji ale głupio mi było bo już ochrzczony na całego ,ze tak powiem. Poszłam jednak kupić nowy, na wypadek gdybym ten musiała w nocy przez okno wyrzucać, opowiedziałam babce w sklepie historię grajacego nocnika i kazała przynieść to wymieni na inny, grajacy lub nie.
Cos sie chińczycy nie przyłożyli.:baffled:
 
reklama
Nie zla akcja z Tym nocnikiem

My mielismy na poczatku "pampersa" puzniej pare paczek "hugisow"
z dwie paczki "happy" ale na dzien na noc moim zdaniem sie nie nadaja teraz caly czas uzywamy pampersa ...
Mam gdzies lidlowskie :baffled: i to trojki bo byly straszne i kupilismy nastepne a te zakladalismy jak byla kupa za za np pol godziny mialam go kapac ... a i tak zostalo
 
Do góry