reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Ja uzywam tej maty Canpola. Przynajmniej mi sie nie slizga dzidzia jak ją ustawiam np. do mycia głowy. Swoja drogą mycie to teraz nie lada wyzwanie dla mnie - odkąd Gabi siedzi to nie daje sobie główki umyć, siłą ją przechylam i przytrzymuje a jak kładę ją w wanience na brzuch to szybko przeklada nozki na bok i sama siada.
 
reklama
my tez mamy mate i od dawna jest w uzyciu, swietny wynalazek. A z myciem wlosow to nie wiem, bo Slawek go ciagle kapie, ale jakos sobie radzi ;)
 
Agnesa no w dziesiatke strzelilas bo mam wlasnie takie cos ;D tylko starszy model bo nie ma tylu bajerow - moja mama skads to wytrzasnela ale ten na allegro strasznie drogi :o ale sprawdza sie rewelacyjnie, nie musze Ady trzymac i tylko przy niej operuje, wstawiam to krzeselko rowniez do baseniku ;) zdjec nie wkleje bo nadal nie zrzucilam ich na kompa ale cos moj brat kombinuje wiec moze wkrotce :)
 
Czy to znaczy, że Wy też już kąpiecie dzieciaczki w dużej wannie ? My od kilku dni nie używamy juz Kamilkowej wanienki. Mały tak kopał nogami w wanience że chlapał po całym pokoju i takie akrobacje wyczyniał, że stwierdziliśmy, że chyba czas na dużą wannę :) A jest całkiem wygodnie-klękamy na podłodze przy wannie także kręgosłupy nas nie bolą ;)
 
Tez mam takie krzeselko, ale malo z niego korzystamy, bo mamy bardzo gleboka wanne i zle sie tam schylac. Maly sie kapie w duzej wannie od okolo 2 m-cy, za kazdym razem z Rolandem.
 
reklama
Do góry