reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Ja tak zabezpieczylam lozeczko - wlozylam do lozeczka taka sztywna poduszke z gąbki i ochrania jedna strone lozeczka na wysokosci glowki a z drugiej ochraniacz i kocyk, czasem tez przewieszam kolderke przez barierke. Ale moja Gabi jest bardzo ostrożna i jak na razie tylko 2 razy sobie zbila glowke tfu, tfu.... oby nie zapeszyc.
 
reklama
Bartys i Zdanka nie po karteczce bo Amelka mówiła że raz jej sie wydawało że jest karteczka a nie było ale jak pisała Gabi rysunki - Pampersy sa ułożone jednakowa z jednej strony widać przód a z drugiej tył i na tyle własnie jak sa inne obrazki a nie tylko pomarańczowe i zielone to znaczy że nowe. Latawce np sa tylko na nowy takie malutkie. I u nas faktycznie jest sporo 4 nowych. Jestem w kontakcie z pampersem może mi napisza jak zdecydują czy wejda na stałe te nowe. Narazie jeszcze nie wiedzą .
Ja tez rossmana używam ale na taki upał pampers jest lepszy bo cieńszy
 
A czy myślicie, że powinnam już pozbyć się z łóżeczka tej poduszki klin ? Bo Kamil jak śpi na brzuchu to właśnie na niej śpi i nie wiem, czy dobrze, że ma głowę wyżej ciągle ?
 
Ingusia raczej nie należy do ruchliwych dzieci. Wierci się strasznie jak siedzi na kolankach ale w łóżeczku jest raczej spokojna i nie obija się o szczebelki.
 
Proszę powiedzcie mi jak wyglądają te potówki - dziś Gabrysi wyskoczyly na ramionkach, szyjce i pod brodką takie drobne czerwone krosteczki i nie wiem co to moze być???
 
Karina potówki to takie krosteczki tak jak by do wyciśnięcia na czerwonej plamce
mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi ::)
 
reklama
Do góry