reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

**********pielęgnacja**********

Piotrus ostatnio spi w samym bodziaku z krótkim rękawkiem i bez przykrycia

na noc zasypia sam w łózeczku (i w nocy też) natomiast w dzień albo przy cycusiu albo na spacerze

na spacer dziś poszłam o 9 rano i po 17
 
reklama
Mloda od wczoraj spi (az glupio) na samym przescieradle... bez poduszki, bo jako ze na brzuchu to nie moze i bez przykrycia, bo jakos ze goraco to po co ;D
 
Wanda Kacper też śpi bez poduszki na samym prześcieradle :) ubrany tylko w body na krótki rękaw i póki co bez przykrycia ale jak bede szła spac to przykryje go cieniutkim kocykiem :)
 
Zdanka dobry pomysl z poszewka na kolderke :) To ja widze tylko zaszalalam, Oliwcia spi nakryta kocykiem ;) Ale jak ja zostawiam nienakryta to zamiast zasypiac to ona sie girkami bawi :) W taki upal jak dzis tez nie wychodzimy na dwor - tzn. tyle co do samochodu ;) bo u lekarza bylismy. Chyba o 8 rano musialaby mama z nia wychodzic, to jeszcze ewentualnie mozna wytrzymac. Oliwcia tez spi tylko w lozeczku, na rekach zaraz sie awanturuje ;) Zdziwiona jestem, ze niektore dzieciaczki jeszcze przy cycu tylko....u nas owszem, zdaza sie to sporadycznie, kiedy Oliwka w ciagu dnia jest masakrycznie zmeczona a nie moze za nic usnac - dostaje cyca, troszke sie uspokoi i ciach do lozeczka :) wrzasnie ze zloscia ale w mig spi.
Pamcia dobrze wytlumaczylas z tym brzuszkiem ;)
Wandzia - Ty taka chodzaca mleczarnia bylas i juz zmierzch karmienia?? Ja to ciagle przeczuwam zmierzch karmienia, przez to ze w tygodniu rzadko karmie - w sumie tyle co rano 2 razy i wieczorem po kapieli.
 
kurcze kiedyś już spał od 20 do 4 a potem do 8 a teraz..............Moze mu mało jedzenia? Ale przeciez dostaje kaszke na noc Zjada z 150ml Chyba ze on chce się tylko popieścić ::)
 
napewno sie chce popiescic ;D moj wyduldal 120 mleczka z kaszka i jeszcze mu dorobilam 60 i tez wciagnal i do tego jeszcze cycek byl ;D
 
reklama
moja Ada tez dalej sie budzi w nocy, nawet ostatnio budzi sie i zaczyna wygibasy w lozeczku i budze sie i slysze bach bach i mysle, ze sobie krzywde bidulka zrobi - ciagle cwiczy i zmienia pozycje - a ja taki wrazliwiec, ze nie usne bo sie martwie i nawet bym nie mogla przy tych jej gimnastykach bo sapie przy tym ::) wiec nieprzespane noce sa i u Nas :(
 
Do góry