reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp.

reklama
A my jak zmieniamy z rana to cięzka jak by od 5 do 7 bez przerwy siusiał :-D

póki co używamy tych Pampers Premium Care bo dostalismy w prezencie pare paczek i powiem wam ze serio są swietne
teoretycznie zadnych kremików na pupe nie musielibysmy stosować ale stosujemy ponieważ Boo uwielbia jak mu pupcie smaruje kremem jest przy tym tyyyle smiechu ze hej

i Jolcia one własnie nie pachna
 
Wiem, że Premium care nie pachną - uzywałam 1 i 2.

teraz 3 z active - pachną (z allegro niemieckie podobno nie pachną), mam jeszcze huggisy, ale są za duże jeszcze i tez nie pachna i happy 3 i tez nie pachną.

a pytam jeszcze o sleep& play - ????

Jakos mimo wszystko najbardziej pasują mi pampersy.
 
te sleep są za cienkie na noc :tak:

a mój w nocy nie siusia jak go kładę powiedzmy 21:00 tak zmieniam pieluchę o 7:00 bo jak się budzi o 4:00 to ma sucho :eek: bo ciągle o tej 3-4 zdejmowałam suchą pieluchę a teraz tylko kontroluję i ciągle sucha wasze dzieci też tak mają że w nocy nie siusiają:confused:
ja zmieniam za każdym razem jak mały się przebudza. I zwykle pieluszka jest ciężka od siuśków i często jest kupka :)
 
Mój pajączek dzis spał od 22 do 5.30 i ani razu sie w tym czasie nie przebudził - a rano pielucha sucha, dopiero w następnym seansie sennym (1,5 godz) nasiusiał pełna pieluszkę.
 
czyli nie jestem wyrodna matka że pieluchy mu w nocy nie zmieniam:zawstydzona/y: :-D ja tylko zaglądam czy kupka jest :sorry2:jak nie ma i jest sucho to zostawiam ...i tak wolę bo go nie rozbudzam wtedy :sorry2:
 
reklama
Dziewczynki, czy wy też macie foteliki samochodowe przypinane tyłem do kierunku jazdy, bo mnie to tak wkurza, dziecko powinno się wozić za kierowcą, a w moim samochodzie pas za kierowcą jest za krótki, więc przypinam za pasażerem, nawet w lusterku go nie widzę, z przodu nie mogę go przypiąć bo w moim samochodzie nie można wyłączyć poduszki powietrznej.
 
Do góry