reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maleństw

reklama
A ja się rozczarowałam pieluszkami dada. Zosia ich używała długo ale fakt dopiero od 4. Te malutkie odciskają się na girkach. Falbanki są za mocne. Bella happy jak na razie najlepsza. Muszę odszukać tą aukcję od malutkiej i kupić zapas.
 
A ja się rozczarowałam pieluszkami dada. Zosia ich używała długo ale fakt dopiero od 4. Te malutkie odciskają się na girkach. Falbanki są za mocne. Bella happy jak na razie najlepsza. Muszę odszukać tą aukcję od malutkiej i kupić zapas.

a u nas troszkę za bardzo odciskają się pampersy / a mam jeszcze 3 mega paczki :eek:/ na razie używamy ale nacinam te falbanki, żeby były luźne.
 
A ja się rozczarowałam pieluszkami dada. Zosia ich używała długo ale fakt dopiero od 4. Te malutkie odciskają się na girkach. Falbanki są za mocne. Bella happy jak na razie najlepsza. Muszę odszukać tą aukcję od malutkiej i kupić zapas.

oj nie ma ta klientka tych pieluch a też czekam na nie.. ja właśnie dlatego że pampki2 i dada2 się odciskają przeszłam na pampki3 któe są niewiele większe niż bella happy2.
 
reklama
Asionek a gdzie te ranki masz? Przy odbycie? U mnie odbyt mial ranki, zaczęłam stosowć bepanthen z 2 dni i była poprawa ale wczoraj sie bardzo pogorszyło :-( teraz chce sudocrem spróbować z 2 dni i mączka ziemniaczana przysypuje co jakieś przewijanie. Jak nie pomoże to tormentiol idzie w ruch. Na ulotce jest napisane, że nie stosować u niemowlaków i dzieci do 3 roku, bo jest was borowy. Ale na SR oraz od mojej mamy wiem, która w szpitalu pracuje, żeby zmieszac ten tormentiol pół na pół z alantanem. Ale to w ostateczności chce, bo ponoc dobre, ale może mi sudocrem pomoże. Wietrzę jej tez pupę, ale jak to wyleczyc cholerstwo jak kupki ciągle są :wściekła/y:
 
Do góry