reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

a u nas pieluszkowanie nie było potrzebne. Od razu wam powiem ,ze tym się nie martwcie na zapas bo pieluszkowac trzeba dzieciątka z wadami lub podejrzeniami wad bioderek a tego dowiecie się już w szpitalu po porodzie na obchodzie pediatrycznym :tak:
później w 6 tygodniu zycia będzie trzeba zrobić maluszkom usg bioderek i tam wszelkie wątpliwości się rozwieją . My całe szczęście bioderka mocne i nic nie trzeba było robic czego i wam życzę
 
reklama
KaM'cia mi się wydaje, że nie ma firma lepsza - gorsza. sama musisz zobaczyć co dla Was będzie dobre. niektóre kosmetyki mogą uczulać dzidziusia i wtedy trzeba zmienić na inne. dlatego ja słyszałam, że dobrze trzymać się jednej firmy :-) , bo jak coś uczuli, to już wiadomo, że to z tej firmy. właśnie słyszałam, że johnson często uczula :-(

Ja zamierzam myć małą kostką bambino i od czasu do czasu (2-3 x w tygodniu) do wanienki wlewać oliwkę :-) tak poradziła mi koleżanka i tak mówili na szkole rodzenia :-)
 
nie ma firma lepsza - gorsza. sama musisz zobaczyć co dla Was będzie dobre.

ja będę myć dzidzię mydłem naturalnym "biały jeleń" :-) . Dzięki temu mydłu moja córka po 5 latach męki, drapania się i smarowania coraz nowszymi maściami, wyszła z problemów skórnych związanych z alergią :cool2: lepiej na to zareagowała niż na oilatum :rofl2: wszyscy się tym już teraz w domu myjemy, nie pachnie, a na skórę działa świetnie.
 
Ja kupilam tez ten plym do ciala i wloskow Johnson. U Zuzi swietnie sie sprawdził, a mydlo w kostce wysuszało jej skórę. Nie wiem jak Nivea bo ja jak juz uzywalam Johnson to nie zmienialam ale pewnie tez dobre jest.

Do pepuszka kupilam Leko, bo juz sa nasaczone spirytusem 70%. Jak pytalam w aptece o spirytus 70% to nie było.:no:

Jeszcze tylko Sudokrem musze kupic
 
U mnie na 'regionalnym' laski pisały, że faktycznie johnson często uczula. Chyba jest przereklamowany... Oilatum jest lekiem więc nie chciałabym go naduzywac. W aptece farmaceuta mi mowił, że na zwykłe bambino nigdy skarg nie słyszał i szczerze je polecił.
Jutro w szkole rodzenia beda mówić o pielęgnacji noworodka wiec jak sie cos konkretnego dowiem, to dam znac.
 
ja będę myć dzidzię mydłem naturalnym "biały jeleń" :-) . Dzięki temu mydłu moja córka po 5 latach męki, drapania się i smarowania coraz nowszymi maściami, wyszła z problemów skórnych związanych z alergią :cool2: lepiej na to zareagowała niż na oilatum :rofl2: wszyscy się tym już teraz w domu myjemy, nie pachnie, a na skórę działa świetnie.
Moja babcia chyba od zawsze używała tylko tego mydła i rzeczywiście miała bardzo ładną skórę i pachniała jak niemowlę :-) Dzięki za przypomnienie, też się na nie przerzucę.
 
reklama
Ja będę kąpac dzidzię w mydełku Oillan. Mój syn był uczulony na Johnsona i stosowaliśmy Oillatum - Oilan to nieco tańszy zamiennik - skład ten sam, więc myślę, ze Oliwii nie powinno nic byc. Reszta kosmetyków mam z Bambino.
 
Do góry