reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

Znalazłam, ale nie chce mi się skanera odpalać, więc zacytuję:
"Należy przykładać sterylne gaziki nasączone 70% alkoholem izopropylowym, który posiada lepsze właściwości odkażające, ma szersze działanie bakterio i grzybobójcze niż zwykły spirytus. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko zakażenia, zapobiega się patologicznemu rozrostowi tkanek oraz przyśpiesza wysuszenie kikuta."
HappyBaby book (Polecany przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne).
 
reklama
słuchaj teraz (od jutra przez dwa tygodnie) w PL będzie moja koleżanka z Angolowa, więc mogłabym kupić dla Ciebie ten spirytus i dać przez nią. (mam nadzieję, że się ze mną skontaktuje) tylko, że ona mieszka w Milton Keynes i musiałabyś to sobie jakoś od niej odebrać!
a jak nie ona, to miedzy 22 a 28 października będzie w PL moja szwagierka. ona mieszka w Luton. w każdym bądź razie jak coś to daj znać!

Jak nie rozwiaze tego "problemu" tu zglosze sie napewno! ajjj dziewczyny wy to kochane jestescie!!! zawsze mozna na Was liczyc :*:*:*:*

Klaudzia, wyczytałam w jakimś poradniku, że właśnie ten spirytus, który pokazywałaś (iso-cośtam, 70%) jest najlepszy. Jak znajdę ten artykuł to Ci zeskanuję.

uuuu no to pieknie :-):-) jak znajdziesz to bede wdzieczna!!!! super!!!! :-D:-)
 
chcialam uslyszec Twoje zdanie hehe :-) dziewczynki juz pisaly ze lepiej kupic w buteleczce bo te w wacikach nie sa tak mocno nasaczone, a myslalam ze moze w tym artykule cos pisalo wiecej ;-) Dziekuje jeszcze raz :*
W artykule nic nie było, ja zrobię tak jak radzą Doświadczone - osobno gaziki i osobno popita ;-)
 
ja też uważam klaudziu że powinnaś osobno kupić...
jak już sama wspomniałaś ktoś mówił Ci że waciki nie są wystrczająco nasączone..
a widzisz Ty sama nasączysz sobie jak będiesz chciała:tak: i napewno zrobisz to dobrze:-)
 
reklama
Do góry