reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

a jeszcze, jak podajecie tą witaminę K?? Bo ogłówkowaliśmy sie dziś z mężem i w końcu ukropiłam na łyżeczkę kilka kropel mleka i tego świństwa. Macie jakiś sposób na to?
 
reklama
a jeszcze, jak podajecie tą witaminę K?? Bo ogłówkowaliśmy sie dziś z mężem i w końcu ukropiłam na łyżeczkę kilka kropel mleka i tego świństwa. Macie jakiś sposób na to?
ja daje przed karmieniem do dziubka a potem daje cyca
a daje mu tym kroplomierzem co jest do odmierzania
 
Dzięki za rady :-) jak dobrze że jest ten wątek:tak:

a jeszcze co do wit K i D3 - wit K kupuję normalnie bez recepty? a wit D3? czy ją przepisuje lekarz? bo my idziemy dopiero za tydzień, a nasza położna powiedziała że nie wszyscy lekarze każą zażywać wit K :baffled: ona chyba też nie jest zwolniczką - tak wyczułam i czy wit K podaje się po 2 tyg. zycia? pytam bo Julka dzis własnie skończyła dwa tyg.
 
Dzięki za rady :-) jak dobrze że jest ten wątek:tak:

a jeszcze co do wit K i D3 - wit K kupuję normalnie bez recepty? a wit D3? czy ją przepisuje lekarz? bo my idziemy dopiero za tydzień, a nasza położna powiedziała że nie wszyscy lekarze każą zażywać wit K :baffled: ona chyba też nie jest zwolniczką - tak wyczułam i czy wit K podaje się po 2 tyg. zycia? pytam bo Julka dzis własnie skończyła dwa tyg.

mnie witamine D (Vigantol) przepisał pediatra.. położna nam mówiła, ze wit. K podaje się od pierwszych dni życia do ok. miesiąca (pediatra powiedział, ze mamy podawać do końca buteleczki, a potem Cebion)
 
to ja mam jeszcze inaczej moja połozna też chyab nie była za witaminą K ale ja chciałam więc dostałam recepte lekarz mówi że do 3 miesięcy a teraz ma witamine D (Vigantol) i Cebion
 
Kasia wit K kupisz bez recepty jest taka sama cena z recepta czy bez:dry:
a witD3 jak pisała Skaba dostaniesz od pediatry jak pójdzies zpodaje sie ja od 4 tyg
 
A my mamy podawać witaminę K do końca trzeciego miesiąca. Jak widać co lekarz to inne zalecania.
 
reklama
Dzięki, my też witaminę K mamy dawać od 8 dnia życia do skończenia 3 m-ca. A co do D3 to nic nie wiem, wczoraj była u nas położna środowiskowa i nic nie powiedziała o tym :dry:.
 
Do góry