reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

mojej małej schodzi skórka paskudnie pod paszką jedną...macie jakieś sposoby na to? generalnie zaczęła sie łuszczyć ale jak kąpiemy w oilatum to skórka robi sie ładniutka tylko te paszki...

Musisz po kąpieli doładnie osuszyc skórę pod paszkami.U nas też skóra schodziła pod paszkami , przyszła położna, porządnie ją wytarła. Teraz już nie ma problemu.
 
reklama
Justynka też ma problem z sucha skórą- od urodzenia -pediatra powiadziała ze to cecha przenoszonych dzieciaczków. Ja smaruje oliwka babino po co 2 kąpieli. Jest juz lepiej.
Justyka kończy dziś 2 tyg, wczoraj była weradowan przez 5 min, dziś wychodzimy na10 jutrao na 15. A w srodę wybieramy się pierwszy spacerk:-) Juz sie nie mogę doczekać:-)
 
A moja Niunia łysieje!!! To chyba normalne, że włoski jej się wycierają, ale wycierają się z jednej strony główki tworząc coś zupełnie podobnego do zakola. A miała takie cudne gęste włosięta!!!!!
Wy też tak macie?
 
Madzila ja tez polecam Ci zebys poszla odrazu na spacer na 15-20 mIN.Ja tak zrobilam zreszta polozna mi tak kazala.Ja bylam 20 min w pierwszy dzien, 30 w drugi,40 w trzeci, a w czwarty byla ladna pogoda to poszalam i bylam godzinke!!Malej nic nie jest a teraz nawet jak nie wieje to lazimy dobre poltorej godzinki!!

A tak wogole to u mni przychodnia zamknieta dla dzieci zdrowych takze chyba nie bedzie kontroli w tym tygodniu:-(A tak chcialam zobaczyc ile moja mła przybrała od wyjscia ze szpitala (2660).
 
ja tylko raz wystawiłam Skrzata na balkon na 15 minut, a na drugi dzień od razu na spacer na pół godziny.
bez sensu odstawiać to całe ubieranie przez cały tydzień i potem werandować się tylko :tak:
 
reklama
Jasiek mial 2 tygodnie jak byl na pierwszym spacerze. Godzina od razu i werandowania nie bylo...
 
Do góry