reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielęgnacja dziecka

Sola??? No co ty ja ją robie najnormalniej w świecie kupuje filet i robie w folii w piekarniku żaden problem ! Nigdy nie słyszałam że trzeba ją jakoś specjalnie robić nigdy nam po niej nic nie było- nigdy! Aha i jeszcze pange jej dawałam!
 
reklama
To ja już nic nie rozumiem :no: tyle razy już słyszałam, od tylu kucharzy, głównie od tych co w tv występują, że to wielka sztuka i nie takie hop siup.
A może to o moment sprawiania ryby chodzi, a z filetem to już jak kto lubi, tak postępuje.
 
Naprawde pierwsze słyszę że sola to jakaś niebezpieczna ryba! Moja teściowa robi ją na 1000 sposobów - w cieście, w jajku, w śmietanie itp.
U nas w sklepie raczej można kupić filet mrożony z inną sie nie spotkałam!
 
No właśnie o to chodzi, że jest bardzo wartościowa i zalecana w wielu dietach, tylko ten jeden szczególik utkwił mi w pamięci, że trzeba być czujnym i ostrożnym, tak jak z maślaną rybą.
 
Czy zakładacie jeszcze maluchom czapeczki po kapieli? Ja zakładam na chwilkę, zazwyczaj zasypia juz bez, ale wlaśnie się zastanowiłam czy nie przesadzam, bo przeciez to juz duże babsko.
 
ja czapeczkę to zakładam tylko po basenie... jak wychodzimy na korytarz, w domu absolutnie nie i to od przynajmniej ponad pół roku a nawet dawniej:-)
 
heheh, no my tez nie zakladmy juz bardzoooooooooooo dlugo. Wlasciwie to tylko moze miesiac zakladalam....
Takze Irenka, od dzisiaj bez czapy:) no chyba Remeny ze masz przeciagi w domu, ale nie sadze:)
 
reklama
Do góry