reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja dzidziolkow

Mój jest kąpany w dwufazowym płynie do kąpieli BUBCHEN -SUPER SPRAWA .Fajnie nawilża buźkę a dodatkowo ze względu na to że jest alergikiem smaruje mu specjalnym kremem ELIDEL na złagodzenie suchości na twarzy i wręcz jej usunięciu .Też super ale jest dosyć drogi i jest wart swojej ceny
 
reklama
mój u nóżek ma do góry paznokietki wywinięte, ale obcinałam je chyba tylko 2 razy na razie, jakoś mało tam rozsną, napletka nie ściągałam jeszcze, lekarz na razie nie kazała tam zaglądać
 
Dziewczyny,robicie swoim dzieciom masaz ciała? Podobno z uzyciem oliwki odpręża i pomaga szybciej usnąć...ja tak robie juz jakis czas tak co kilka dni i naprawdę są efekty!
 
dziewczyny,co to może być,takie lekko łuszczące się i suche na skórze?Ale nie jest to czerwone... Bo Oliś ma coś takiego na czole ,tak pomiędzy brwiami...
 
Olu,nasza Zuzia też uwielbia masaże(chyba ma to po mamie;-) )...a Olisiowi moze po prostu troszkę skórka się przesuszyła,np.od wiatru,Zuzinek czasem też tak ma po dłuższych spacerach i jeżeli nie robi się czerwone i nie swędzi to smarujemy alantanem,sudocremem lub tylko oilatum i do rana przechodzi...:tak:
 
Olu - to pewnie ciemiucha od mleka, naoliwkuj to miejsce albo natlusc czyms innym godzine przed kapiela a po kapieli delikatnie zeskrob, np grzebykiem. Julka miala wlasnie w tym samym miejscu miesiac temu a teraz ma wyzej na glowce. Nic powaznego, nie martw sie
 
Aha Olu - sprawdz czy maly za uszkami tego samego nie ma, bo zazwyczaj tam tez sie pojawia - ja smaruje za uszkami bepanthenem.
 
reklama
Olu, Jagusia ma racje, Kaja tez miala to miesiac temu, teraz niestety ma na glowce i musielismy kupic specjalna oliwke na ciemieniuszke, miala 24 h na glowce i dzis po kapieli bedzie sciaganie, mam nadzieje ze pomoze bo ostatnie zabiegi sama oliwka nie wiele pomogly.
 
Do góry