reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja dzidziolkow

a jeszcvze napisane, ze reguluje proces oprozniania zoładka, perystaltyke jelit, oraz dolny zwieracz przełyku i pewnie dlatego moze pomagac w ulewaniu. u nas problemu z ulewaniem nie ma ale nie wiem czy od leku czy i bez niego mały by nie ulewał.
 
reklama
Boze dziewczyny moje dziecko lysieje i to na mnicha!!!! To znaczy na odwrot bo tam gdzie powinny byc wloski to on ma lyse placki!!! Ale to smiesznie wyglada!!! Czy wasze brzdace tez traca wlosy???
 
:) Krecik,Oliwierek tez łysieje! Szczególnie nad czołem i po bokach mu sie wycierają włoski,też ma place ;D ale nie martw się,włoski odrosną!
 
Dziewczyny moj maluch mnie zadziwia!!! Od ponad tygodnia lezac w lezaczku podnosi glowke do klatki piersiowej!!! Nie chce juz lezec tylko siedziec!!! Oczywiscie ze wzgledu na kregoslup nie sadzamy go za czesto ale uwazam ze moj Allanek nalezy do bardzo sílnych dzieciaczkow!!! Czy wasze tez juz chca takie rzeczy robic???
 
...a ja mam pytanie? Czy wasze dzieci też drapią sobie buzię do krwi? Bo ja muszę Oliwierkowi co 3 dni ciachać pazurki,bo ma takie ostre,że non stop ma podrapaną buzię,najczęściej na nosku;-)
 
reklama
AGATKO mójjak go trzymam na kolanach to trzyma się prosto i nie chce leżeć ale raczej ma jeszcze daleko do siedzenia :-) alejeszcze ma czas a dla twojego Allanka wielkie gratulacje -silny chłopak .

Oleńko ja też obcinam co 3 dzień bo tak się drapie po buzi aż do krwi bidulek
 
Do góry