reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja dzidziolkow

Moj Brianek..tez ma problem z suchoscia skory:-( ...na poczatku byla bardzo sucha tylko na glowce...smarowalam oliwka i scieralam..pozniej dostalam krem Aqueos...i znowu 0 efektu..od czasu przeprowadzki jest jeszcze gorzej..cala buzia mu sie sypie..i ma takie suche..wrecz zorgowaciale placki na skorze..szczegolnie..lokcie i kolanka.pytalam lekarki co moge jeszcze zrobic..i uslyszalam ze to normalne..i myc tylko sama woda..i nie uzywac zadnych kosmetykow do pielegnacji..robie tak 2 dzien..i wydaje mi sie ze jest jeszcze gorzej...co myslicie..i radzicie??az mi go szkoda..jak wkladam mu jakies ciemniejsze ubranko....pozniej jest biale od "lupiezu"od srodka...:confused:
 
reklama
Moj Brianek..tez ma problem z suchoscia skory:-( ...na poczatku byla bardzo sucha tylko na glowce...smarowalam oliwka i scieralam..pozniej dostalam krem Aqueos...i znowu 0 efektu..od czasu przeprowadzki jest jeszcze gorzej..cala buzia mu sie sypie..i ma takie suche..wrecz zorgowaciale placki na skorze..szczegolnie..lokcie i kolanka.pytalam lekarki co moge jeszcze zrobic..i uslyszalam ze to normalne..i myc tylko sama woda..i nie uzywac zadnych kosmetykow do pielegnacji..robie tak 2 dzien..i wydaje mi sie ze jest jeszcze gorzej...co myslicie..i radzicie??az mi go szkoda..jak wkladam mu jakies ciemniejsze ubranko....pozniej jest biale od "lupiezu"od srodka...:confused:

U nas pomogło samrowanie zwykła...parafiną i kapiele parafinowe. Dodaj do wody do kapieli łyzeczkę parafin. Świetnei natłuszcza. Nam sie to sprawdziło i skóra Miśka jest ładnie nawilżona. Powodzenia.
 
martag,rewelacją na liszaje jest emulsja Locoid Crelo.raz posmarowałam i liszaj zniknął! Ale to jest na receptę. Z kolei na takie krotki to dobry jest Pimafucort krem...
Iwonko,może powinnas udac się do innego lekarza...bo widzę,że ta lekarka nie bardzo wam chce pomóc...z tego co piszesz to może być jakaś alergia...ale niekoniecznie,musi to ocenic lekarz,może pojdź do dermatologa? Jeśli masz mozliwość kupienia to polecam ten Locoid Crelo,tylko nie wiem czy jest u was...to działa własnie na takie suche,łuszczące się placki,może niech ktos przysle ci z Polski?
napewno lekarka gada głupoty,przeciez woda wysusza jeszcze bardziej!!!:wściekła/y: :eek: tak jak pisze kwiatywewłosach,wykąp go w parafince albo stosuj do kąpieli kosmetyki 2 w 1,albo Oilatum,Balneum Hermal-są super!
 
IWONKO, to jest alergia!!!!!kochanie zmień lekrza .Co za kobieta ,jak można mówić że to normalne u dzieci ,mój ma to samo ,co chwilę pojawiają się gdzie indziej ale ja już przeszłam przez to 9 lat temu.Teraz kąpie małego w roztworze z krochmalu ,naturalny i rewlacja ,niuniuś już się tak nie drapie .
Musisz szybko zareagować bo inaczej będziesz mieć jeszcze większe kłopoty jak rozszerzy się alergia na całe ciało a i Braianek będzie cierpiał:-( .
 
Dzieki dziewczyny za rady,poki co niemozliwe jest zmienienie lekarzaNarazie zastosuje sie do rady Wioli..i wykrochmale go dzisiaj.po kapieli natre wszytskim co mam..czyli balsam Johnsona..Krem Bambino..a na te najsuchsze miejsca dam wazeliny....mam nadzieje ze skorka Briana zacznie wygladac troszke lepiej.
 
Ale Iwonko,jeśli to alergia to same kosmetyki nie pomogą jesli nie zaszkodzą...spróbuj naprawdę kupić do kąpieli płyn dla alergików w aptece albo właśnie super jest krochmal jak pisze Wiolcia:tak: No a prywatnie nie ma u was jakiegoś alergologa dla dzieci?
 
Rany iwona co wy tam za szarlatanów macie??!!:wściekła/y: Jak można uznać łuszczenie skóry za normalne?Przecież trzeba temu zapobiec:tak:
 
Oj mamy mamy...sprobuje znalezc chyba jakiegos polskiego pediatre..tyle tu Polakow sie najechalo.ze napewno sie gdzies znajdzie...Brian jest juz wlasnie po krochmaleniu,...i smacznie sobie spi...nie chcial jesc..wiec zasnal na glodnego...jutro zobacze jak jego skorka..i zdam relacje
 
reklama
Do góry