reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja dzidziolkow

Dzięki dziewczynki,nawet bym nie pomyslała że to moż ebyć ciemieniucha,aż dziwne ze od mojego mleka to może mieć...myslałam że to świństewko to takie łuski żółte na głowie a tu proszę:eek: :confused:
 
reklama
Dziewczynki jaki krem do twarzy polecacie. Mikolajek nie ma suchej skorki, ale chce nanosic krem ochronnie, bo juz zimno jest.
Do tej pory mielismy Ziajke z Ziaji, ale maly ma po nim uczulenie.
 
Jejku Oleńko nie wiem czemu ale tego nie przeczytałam .Elidel jest tylko na alergie i nie używa się go jako kremu ,.Przepraszam jeszcze raz ale jakoś ten wątek ominęłam:eek: :zawstydzona/y:
 
Wlasnie tez myslalam o bambino, sprobujemy:tak:
A myslicie ze krostki, takie malutkie mogly wyskoczyc od tego,ze jest ciagle mokra (bo maly strasznie sie slini:tak: ). I nie wiecie czy mozna uzyc hydrocortyzonu 1% u takiego malucha??
 
To i ja polece po sudocreme, tylko ciekawe czy tu dostane:confused: A jak nie to znowu sie ladnie usmiechne sie do mamy, na pewno przysle wnusiowi:tak:
Dziek dziewczynki, mam nadzieje ze nam pomoze:-)
 
reklama
Olus co dostalas za masc na tego liszjka. Moj maly nadal ma te krostki na brodzie, wczuraj zaczelam mu smarowac mascia i juz dzisiaj lepiej. Pediatra nam przepisam hydrocortizon 0, 2%
 
Do góry