reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Piękne i zadbane sierpnióweczki :)

Kobietki na celulit najlepszy jest rollmasaż :) Może nie od razu po porodzie, ale jak tylko połóg minie to ja się zapisuję :)

A Fissan faktycznie rewelka :) Tylko teraz to jest tak gorąco, że i bez kremów się cała kleję, więc zrobiłam przerwę w smarowaniu ;/
 
reklama
Blac Opal - rozumiem, ze próbowałaś ten roll masaż? Ja nei raz się wybierałam, ale w końcu nie dotarłam :-) No to trzeba będzie po połogu ruszyć dupkę, tyloko czy będziemy miały na to czas??
 
Tak Krzynko, chodziłam i efekty rewelka :)
A to smarowanie się kremami i peelingi też nie zajmują chwilki tylko trochę trzeba na to czasu poświęcić.
Poza tym ten masaż jest teraz bardzo popularny i na pewno większość ma coś takiego niedaleko miejsca zamieszkania..
Niech też tatusiowie się przyzwyczajają jak najwcześniej zostawać z maluchami na trochę. Musimy mieć trochę czasu dla siebie, bo inaczej niewyróba będzie :)

A tu można poczytać opinie:
rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Forum Wizaz.pl
 
Ostatnia edycja:
ja WAm powiem, że nigdy jakoś nie widziałam u siebie celullitu a osttanio szok.!!! Całe pośladki, i z tyłu uda. Po prostu koszmar, chyba naprawdę na plażę bym tak nie wyszła. Jak stara babka.
I osttanio wyczaiłam rozstęp, hurra, JEST :) Ale b. mały, ma może z 2 cm i go nie widzę za bardzo, bo pod brzuchem się usadowił.
 
O tak, dołączam do fanek FISSANA, stosuję od początku drugiego trymestru i póki co rozstępów brak, ptfuj ptfuj ptfuj- żeby nie zapeszyć;-) A jego zapach wyjątkowo przypadł mi do gustu. Mimo wszystko wydaje mi się, ze brak rozstępów to duża zasługa genów, bo mama po trzech ciążach nie ma ani jednego.
A cellulitem się nie martwię, też przyatakował moje uda i pośladki, po ciąży masaże i jak najszybciej na aerobik i się rozbije ten wstrętny tłuszcz:-D
 
To nie jest tłuszcz...
...to jest cellulitis wodny po ciąży albo się zmniejszy, albo całkowicie zniknie...i moim skromnym zdaniem można się smarować, masować wydawać kupę kasy, ale niestety nic nie pomoże bez odpowiednich ćwiczeń. ;-)
 
Ostatnia edycja:
No ja tez mam wlasnie wrazenie, ze ten cellulit to wodny, bo jak wczesniej prawie tyle wazylam co teraz w ciazy, ale bez ciazy to cellulitu nie ylo. A teraz dupa cala w gorach i dolinach. :p

O rozstepach nie wpsominam nawet. Nawet moj malzonek sie ostatnio przestraszyl. :p Pojawily sie z dnia na dzien mimo codziennego smarowania dwoma roznymi preparatami - pharmaceris na noc, bo tlustszy i elancylem w dzien (a niby najlepszy...). Dupa tam. Wiedzialam, ze mi wyjda, bo jak dojrzewalam to mi od wzrostu na cyckach sie pojawily. Przy operacji, po naciaganiu skory mam na nodze, w okolicy kolana, wiec jak moglabym nie mic na brzuchu po ciazy?
 
Dziewczyny po CC,czy smarujecie czyms blizne i co polecacie?
Poprzednim razem miałam bodajże Cepan,ale mało skuteczny,blizna pozostała czerwona i brzydka.
Teraz ładniej mnie zszyli,ale blizna swędzi,czyms bym zaczęła smarować,aby nie przerosła,jak poprzednia....
 
reklama
na rozstępy polecam krem Reduce serum :) bardzo fajny, wydajny i szybko bledną rozstępy. Wg mnie tez troszke sie zmniejszyły :)
 
Do góry