reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piekna mama :)))))))

Miękkie staniki to porażka. Pomijam aseksualny wygląd tego czegoś, polska bawełna przemysłowa działa jak najlepszy środek antykoncepcyjny. Ale przede wszystkim potwierdzam słowa Haszi, robią się uszy spaniela. Mam dzisiaj takie zwisy, że wstydzę się w domu nie założyć stanika. Może i te miękkie są wygodne pozornie, ale robią niezłe spustoszenie. A w ogóle w tym moim krótkim okresie karmienia stanik do karmienia to był dla mnie przereklamowany wynalazek. Jak ja się miałam przy wyjącej Hance szamotać z tymi sprzaczkami to już wolałam poprostu cyca wyciągnąć. Tym razem nie zamierzam kupować tych wynalazków. Wolę zainwestować w porządne trzymacze do cyców:-)Które jak tylko znajdę centymetn Haszi mi obliczy:tak:

a co do smarowideł przeciw rozstępom. Zawsze nawilżanie skóry ma sens. Ale jeśli ktoś ma tendencje do rozstępów lub bardzo dużo przytyje ( ja 30 kilo) to choćbyście się 24 karatowym złotem smarowały i tak wyjdzie. Ja się smarowałam codziennie a dzisiaj mam brzuch i uda jak tygrysica....

Pasy ciążowe to wynalazek genialny, bo póki pupa się mieści mozna korzystać z ulubionych spodni i tylko nie dopinać guzika. Przy luźnych tunikach ja też wiążałam gumkę wokół guzika i długo to dawało radę.Przedłużki do staników też fajna sprawa, póki miseczka pasuje. Na lato planuje system leginsów i tunik. A i pamiętam , że sporo kasy zaoszczędziłam kupując zwykłe rajstopy rozmiar większe noszone tył na przód- zamiast fachowych rajstop ciążowych za grubą kasą. Na szczęście moda nam sprzyja , tuniki pomieszczą największy nawet brzuszek a są taaaakie wygodne i ładne:-)
 
reklama
duzo tu poczytalam o staniczkach i rosnacych piersiach, ale pisze poniewaz interesuje mnie pielegnacja skory twarzy.. niestety wysoki progesteron sprawil, ze na brodzie pojawily mi sie wypryski.. jak tylko zdaja sie znikac, co przyprawia mnie o usmiech to zaraz obok nich pojawiaja sie nowe.. lakarz powiedziala, ze spokojnie moge potraktowac je takimi wysuszaczami miejscowymi, jak garnier czysta skora czy zel punktowy z johnson&johnson.. jednak one - mimo, ze dziaja zostawiaja blizne.. probowalam tez masci cynkowej, ale ona ma jednak tlusta konsystencje i mam wrazenie, ze nie dziala.. staram sie zluszczac co jakis czas skore delikatnym pilingiem ale ciagle nie jest dobrze.. wiem, ze po 3 miesiacu skora powinna wrocic do normy, ale czy to jest pewne? czy sa wsrod Was takie, ktore mialy brzydka skore do konca ciazy?
 
Ja również mam problemy z cerą ale nie tylko teraz tylko w ogóle bo mam tłustą i musze bardzo o nią dbać. Na dodatek mam wrażenie, że ona się "nudzi" po jakimś czasie nowymi preparatami i po chwilowej poprawie wraca do swoich wariacji :baffled:
 
Ja również mam problemy z cerą ale nie tylko teraz tylko w ogóle bo mam tłustą i musze bardzo o nią dbać. Na dodatek mam wrażenie, że ona się "nudzi" po jakimś czasie nowymi preparatami i po chwilowej poprawie wraca do swoich wariacji :baffled:
widzę,że nie jestem sama ;-) miałam ogromną nadzieję w tym czasie moje skórne problemy się skończą, liczyłam na wpływ hormonów;-) teraz stosuję tylko delikatne kosmetyki oby tylko się nie błyszczeć :-)
 
Ja aktualnie stosuje krem Soraya Maxima - redukujacy niedoskonalosci i blizny potradzikowe:
http://www.vitanea.pl/userdata/prod...alosci-i-blizny-potradzikowe-50ml-tlarge.jpeg Jest lagodny, nie zawiera tych składnikow - ktore maja zwykle kremy na problemy skorne, noi cena calkiem przyzwoita, ok. 20 pln. Czy dziala? Przekonam sie za jakis czas :-) Na pewno skóra jest wygladzona i mam wrazenie, ze kolor sie ujednolica :-) Chociaz, tak jak pisalam wyzej: jedne krostki gina, za chwile pojawiaja sie nowe :-) Do nawilzenia poleceam Lirene Aqua: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/149/30009.jpg
 
a co do smarowideł przeciw rozstępom. Zawsze nawilżanie skóry ma sens. Ale jeśli ktoś ma tendencje do rozstępów lub bardzo dużo przytyje ( ja 30 kilo) to choćbyście się 24 karatowym złotem smarowały i tak wyjdzie. Ja się smarowałam codziennie a dzisiaj mam brzuch i uda jak tygrysica....



:tak::tak:jak mój lekarz mnie zobaczył pod koniec ciąży, to zwrócił uwagę na moje rozstępy, ja mu na to,że od 3 m.c używałam preparatów dla kobiet w ciąży i co..on na to, że mogłaby nawet na uszach stawać, jak mam predysopzycje to będą, a ja mam nawet na łydkach:-(
 
Ja miałam w każdej ciąży wypryski, pocieszę że schodzą tak w 4-tym m-cu :)
Teraz też mam i nic na nie nie pomaga to już z nimi nie walczę tylko korektorem zamazuję.
 
reklama
Do góry