reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Ja się jeszcze nei zastanawiałam. Z jednej strony to przecież miliony kobiet rodzi naturalnei i wszystko jest ok. I spora częsć decyduje sie na kolejne dziedzi, ale z drugiej strony jak się czyta co w niektorych szpitalach się dzieje to ja juz umieram ze strachu:-D
 
Ja słyszałam, że niektóre babki tak się boją, że dają łapówkę lekarzowi, by zrobił cesarkę, kurcze to powoli robi się chore, cesarka to powinna być konieczność uwarunkowana problemami, a nie zachcianką:dry:
 
Ja słyszałam, że niektóre babki tak się boją, że dają łapówkę lekarzowi, by zrobił cesarkę, kurcze to powoli robi się chore, cesarka to powinna być konieczność uwarunkowana problemami, a nie zachcianką:dry:

A z drugiej strony dlaczego nie może być luksusem? Jak kogoś stać an prywatną klinikę. To jest coraz modniejsze rodzić w konkretnym terminie, bez bólu.
 
Witajcie..;) A moja waga stoi w miejscu...:-(
Nie to że się odchudzam , nie to że mało jem...
Przez pierwsze 3 miesiące codziennie męczyły mnie mdłości i wymioty... lekarz mówi że to normalne i aż dziwne że nie schudłam..ale teraz powinnam tyć i tyć:-)
 
ja polecam rano na czczo jakies pół godzinki przed śnaidaniem, szklanka wody przegotowanej z łyżeczką miodu i pół cytryny, na mnie podziałało_Oczywiście nie po pierwwszym razie ale po tygodniu picia ,od 4 tygodni moje problemy z zaparciami zniknęły.
A wogle to witam was wszystkie, trochę was podczytuję ale dopiero dzisiaj zdecydowalm się zalogować:-)
Jestem w 13 tygodniu i 6 dni pierwszej ,upragnionej,wywalczonej po 5 latach starań ciąży:-)
Witaj kochana :-) Życzę Ci spokojnej reszty ciąży :-D


 
Dziewczyny wystarczy porównać czas na jaki pozostawiają w szpitalu po porodzie - siłami natury po dwóch dniach wychodzisz, a po cesarce minimum 4 musisz spędzić w szpitalu.
w dodatku po cesarce nie można nic jeść przez minimum 12 godzin, a później "jedziesz" na kleiku...
Rana na brzuchu długo się goi - mnie po tygodniu lekko się szew rozszedł, a poza tym nie można kasłać, kichać czy nawet się śmiać, bo ma się wrażenie że rana się otworzyła i wszystkie wnętrzności wypadają.
Mnie nie chodzi o jakieś straszenie, chciałam Wam opisać moje wspomnienia i odczucia po cesarce.
Znam kilka dziewczyn które rodziły SN i CC i wszystkie zgodnie twierdzą że cesarka jest dużo gorsza.
Cesarskie cięcie to poważna operacja - trzeba o tym pamiętać.
 
reklama
Ja też jestem już pewna że czuje moje maleństwo od paru dni z zegarkiem w ręku zawsze koło 18 czuje takie łaskotanie od środka przez około 5- 10 minut:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry