reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Ja myślę, że zanim lekarz odważy się określić płeć musi być tego 99% pewien. Z chłopcem jest łatwo, bo ma jąderka i pylusia, z dziewczynką jest kłopot :)
Moja sąsiadka, która urodziła w sobotę, mówiła, że na usg w 5 miesiącu widziała dziewczynkę, bo się jej rozkraczyła i wszystko było widać hehe.
 
reklama
ja w pierwszej ciąży już w 14tygodniu wiedziałam, że będzie córeczka :) lekarz pytał, kogo szukamy :))) i znaleźliśmy cipola małego :D później już tylko potwierdzał :)

podobno chłopca jest łatwiej rozpoznać i mieć pewność, bo z dziewczynki może się nagle chłopiec zrobić :D

a ja tak mam po cichu nadzieję, że to, co lekarz widział w 12tc na usg zostanie bez zmian i będzie synek tym razem :)))
 
fajnie, taki maluch na wakacjach :D moja męska połowa zaczęła się tak cieszyć i zachwycać, że te pozycje to po nim są opanowane do perfekcji, że aż lekarz się roześmiał, że taki dumny tata :D

potem maluszkowi za długo już było chyba podglądania, bo siłował się, żeby przewrócić się na boczek, machał tak fajnie łapkami jak żuczek na pleckach... aż w końcu mu się udało i dupką się wypiął do nas na do widzenia :D
 
reklama
ja polecam rano na czczo jakies pół godzinki przed śnaidaniem, szklanka wody przegotowanej z łyżeczką miodu i pół cytryny, na mnie podziałało_Oczywiście nie po pierwwszym razie ale po tygodniu picia ,od 4 tygodni moje problemy z zaparciami zniknęły.
A wogle to witam was wszystkie, trochę was podczytuję ale dopiero dzisiaj zdecydowalm się zalogować:-)
Jestem w 13 tygodniu i 6 dni pierwszej ,upragnionej,wywalczonej po 5 latach starań ciąży:-)
 
Do góry