reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
dziewczynki...a ja mam takie pytanko...z uwagi na to, ze to moja pierwsza ciaza, nie mam doswaidczenia w kwestii porodow..to pytam Was....co sadzicie o cesarce? na jaki porod zamierzacie sie dzecydowac? naturalny czy CC?
Ja bym jednak cesarki na zyczenie nie chciala. Dla mnie to wogule dziwne ze ktos by chcial. Wiadomo ze jak jest taka potrzeba to tak. Mam dwie kolezanki kture rodzily w tym samym czasie co ja swojego pierwszego synka i wlasnie z powodu komplikacji mialy cesarki i muwia ze nigdy w zyciu by juz niechcialy. Dluzej sie wszystko goi po cesarce i nawet ta jedna muwi ze do tej pory ja tam w srodku pobolewa naprzyklad na zmiane pogody.
 
reklama
My też oboje bardzo byśmy chcieli córeczke!! Czasem nawet łapie się na tym że o dzidziusiu mówię w rodzaju żeńskim.. Ale poczekamy zobaczymy :)


To pewnie będzie dziewczynka :-)

Trzymam kciuki dziewczynki! Ciekawa jestem ile z nas trafi w "upragnioną płeć" hehe

Ja mówię cały czas do Dzidzi jakby była chłopcem :-( więc pewnie dzidzia kopie mnie i prowokuje żebym sobie dała siana z tą córką i się przebudziła :-)
 
Tak piszecie o zupkach i znowu mam ochotę... mniam :-) ale tym razem na ogórkową. A do niedawna nie znosiłam zup... kto by pomyślał że tak mi się pozmienia :-D
 
U mnie syuacja nie jest niestety za różowa... :-( Na ostatnim USG lekarz powiedział że szew się "zmienia". Narazie ma go tylko dokładnie obserwować, ale już mi powiedział że właściwie to jest wskazanie do kolejnej cesarki... :-( Mnie ciągle ten szew jakby kłuje i ciągnie.
 
Mój M jak rozmawia z naszym synkiem bez przerwy mu powtarza że będzie wzorem dla swojej młodszej siostrzyczki Milenki :-D A ja się straszliwie boję rozczarowania więc nastawiam się na chłopca i mam nadzieję, że się cudownie rozczaruję :p
 
prosze tylko nie zupa ogorkowa z ogora kiszonego! nie moge jescze zniesc zup i kiszonek !

co do dolegliwosci, to przez pewien czas mialam intensywne uplawy i zaczelam sie martwic czy to nie infekcja (tym bardziej ze chodze na basen, ale tamponow uzywam)...ale dzis dostalam wyniki i jestem czysta!!!!! :)
 
a ja wlasnie koncze walke z infekcja...na szczescie juz jest mi lepiej, ale wariacji dostawalam zanim leki zaczely dzialac...a co do basenu to ginek nie zabronil, ale moge korzystac tylko z miejsc, w ktorych mam pewnosc ze woda jest czysta...wiec nie korzystam, bo nie mam pewnosci, ze tak jest...w weekend jedziemy nad jeziorko i chcialabym sie kapac...podobno woda jest dosc czysta, ale sama nie wiem :( a jak Wy robicie? stosujecie tampony????moze to glupie, ale nie wpadlam na to...to zalecenie ginka?
 
prosze tylko nie zupa ogorkowa z ogora kiszonego! nie moge jescze zniesc zup i kiszonek !

co do dolegliwosci, to przez pewien czas mialam intensywne uplawy i zaczelam sie martwic czy to nie infekcja (tym bardziej ze chodze na basen, ale tamponow uzywam)...ale dzis dostalam wyniki i jestem czysta!!!!! :)

jA wczoraj na kolacje jadłam ogórka kiszonego i popijałam colą :-D

Co do basenów tez mi pani doktorp powiedziała, ze lepiej nie chodzic, chyba ze ma się 100% pewnosc ze jest czysty. Niesety nei mam, wiec sobie odpuściłam :zawstydzona/y:
 
shingle trzymam bardzo mocno kciuki za Milenkę :-) Cieszę się że moje imię sie podoba i staje się bardziej popularne :-) bo jak ja byłam mała wiele ludzi je przekręcało na Malwinę, Marlenę czego nienawidziłam!
 
reklama
o uspokoiłam sie bo tez mam dośc silne upławy ale czasem poprostu tak jest wiec nie ma sie co na zapas denerwować prawda ?
 
Do góry