reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Dziś samopoczucie mam fatalne i wydaje mi się,że z nimczym sobie nie radzę i nakrzyczałam na męża,a nawet w pewnym momencie na synka w brzuszku-czego jeszcze nie wyłazi:sorry:.Tak więc dzień zaczął się nerwowo,oby mi sie polepszyło,albo może najlepiej byłoby już urodzić:tak:
 
Dziś samopoczucie mam fatalne i wydaje mi się,że z nimczym sobie nie radzę i nakrzyczałam na męża,a nawet w pewnym momencie na synka w brzuszku-czego jeszcze nie wyłazi:sorry:.Tak więc dzień zaczął się nerwowo,oby mi sie polepszyło,albo może najlepiej byłoby już urodzić:tak:
mi dzisiaj też nerwy puszczają, rano wstałam tak obolała i nie wyspana że stwierdziłam że jak w najbliższych dwóch trzech dniach mały się nie urodzi to go z brzucha dosłownie wyszarpie......
ileż można, kolejny dzień po terminie -6 .... i nic......
Anne oby nam się humorki poprawiły, i porody się niedługo zaczęły :-)
 
Zajrzałam do was z marcówek z nadzieją na poczytanie opowieści z porodówek...ale tylko kilka mamusiek ujawniło je przed nami:eek:Tym dziękuję..!Pisanie na forach zamkniętych jest troszkę dziwne...Szkoda,że tylko nie liczne dzielą się doświadczeniem na ogólnym forum.:-(
 
Zajrzałam do was z marcówek z nadzieją na poczytanie opowieści z porodówek...ale tylko kilka mamusiek ujawniło je przed nami:eek:Tym dziękuję..!Pisanie na forach zamkniętych jest troszkę dziwne...Szkoda,że tylko nie liczne dzielą się doświadczeniem na ogólnym forum.:-(
mi idea forum zamkniętego też nie odpowiada, ale wiesz są dziewczyny które dzięki temu czują się bezpieczniej, pewniej... nie wiem. no w każdym bądź razie ważne że chociaż nieliczne z nas postanowiły się na otwartym poudzielac i podzielic swoimi przeżyciami:-)
im za to Dzięki
 
Zajrzałam do was z marcówek z nadzieją na poczytanie opowieści z porodówek...ale tylko kilka mamusiek ujawniło je przed nami:eek:Tym dziękuję..!Pisanie na forach zamkniętych jest troszkę dziwne...Szkoda,że tylko nie liczne dzielą się doświadczeniem na ogólnym forum.:-(
Wogóle to troszkę się zamieszania zrobiło z opisami porodów,bo w sumie jest dwa wątki o tym,jeden tu,a drugi w międzyczasie powstał tez na otwartym poniżej można go znaleźć.Dobrze by było gdyby ktoś to uporądkował i wsadził w jeden wątek.Mama Sówka może,jak znajdzie czas,bo teraz zajmuje się swoim Slicznym Bartusiem:tak:,lub Pandorka,ale ona pewnie już też jest szczęsliwą mamusią?-muszę sprawdzić
 
SMS od MISIA:
Pisze dopiero bo miałyśmy jeszcze badania. serduszko ma mocne i zdrowe. Na razie jeszcze musi przyjmowac antybiotyk. Żółtaczki na razie nie ma ale jutro też będzie miała badania. Infekcji nie ma, ale kiedy wyjdziemy też jeszcze nie wiadomo. Nie szybciej niż w środę. Buziaki od Nas dla całego BB.
 
reklama
jutro o 15 mam wizytę i w związku z tym prośbę, dziewczyny trzymajcie kciuki żeby mnie już nie odsyłali tylko zostawili na wywołanie........
heheh bo mnie trafi normalnie
 
Do góry