reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
08 luty 2010r.

:rolleyes: zabeczka :rolleyes:

Synuś Tomek
Godzina Porodu -> ????
Waga -> 2745g
Długość -> 47cm
Rodzaj Porodu -> sn
Tydzień Ciąży -> 39t i 2d ciąży
Punkty Apgar -> ????
Pierwsze Dziecko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Smsik od Julisi (08 luty 2010r. godzina 17:02):

"Hej! Ja już tulę moją Milenkę:) mała urodziła się o 13:05 siłami natury (chociaż ja nadal nie wiem jakim cudem a inni mówią, że byłam dzielna i sprawnie poszło) waży równe 3kg, mierzy 55cm, o punktach jeszcze nie wiem, ale wstępnie 9-10:) i dzięki wszystkim dziewczynom za wsparcie, odezwę się później ze szczegółami"
 
Ja mam na + 16 ale w miedzyczasie było wiecej bo teraz schudałm.
A brzuch mi juz opadł i mi przeszkadza bo siedziec jak człowiek nie moge
ja też troszkę schudłam z +17 zrobiło się +15... a brzuchol od dwóch tyg niziutko ... heheh a z tym siedzeniem to fakt kosmos... nogi trzeba miec szeroko żeby miejsce na pasażera w brzuchu zrobic:p heheheheh bo inaczej albo boli albo się gniecie:-D
 
ja też troszkę schudłam z +17 zrobiło się +15... a brzuchol od dwóch tyg niziutko ... heheh a z tym siedzeniem to fakt kosmos... nogi trzeba miec szeroko żeby miejsce na pasażera w brzuchu zrobic:p heheheheh bo inaczej albo boli albo się gniecie:-D

Nam sie teraz auto zrabało i jeździmy corsa B mojej mamy.
A tam nie zaciekawie mozna nogi "rozłozyc"
 
No Dziewczynki :-)

Do porodu teoretycznie został 1 tydzień ;-)
Mała w 39tyg+1 waży już 3350g, jak tak dalej będzie rosła, to mogę niezłego "klocka" urodzić ;-)
Szyjka miękka, ale rozwarcie minimalne - na pół paluszka.
Brzuś jeszcze wysoko, ale Nela powoli złazi na dół.
Objawów zbliżającego się porodu brak - mogę nawet przenosić (ale nie ja pierwsza ;-) )
Za to mam zapisane serduszkowanie się na receptę :-D Im więcej tym lepiej - nie ma to jak dobry masaż szyjki :-D

Kolejna wizyta za tydzień - jeśli nie urodzę ;-)
 
reklama
Do góry