reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
no właśnie, Twój drugi komentarz jest o niebo lepszy bo to co napisałaś jest głupie i właśnie nieważne... moja mama w jednej ciąży przytyła 25 w drugiej 27 kg, moja koleżanka 22kg, moja ciocia 30 kg i co? i za przeproszeniem, gó**o! każda wyglądała pięknie, każda zrzuciła (koleżance od 22kg zajęło to 1,5 roku, cioci od 30kg 6 miesięcy!), nie ma reguły :no: ja przytyłam już 13kg wygladam jak normalna kobieta w ciąży i jak każda normalna kobieta (plus niektóre nienormalne które nie mają a jęczą;-)) jęczę że mam za duży tyłek lub uda... a takie przechwalanie się jest kompletnie nie na miejscu i dziwi że pisze dziewczyna w ciąży (bo osoby "nie znające się" można jeszcze zrozumieć) - każda ciąża jest inna, bo każda z nas jest inna, mało tego jedna kobieta inaczej będzie wyglądać w dwóch różnych ciążach... oczywiście są przypadki, ze kobieta się objada i dużo tyje, ale co powiesz o tych co jedzą normalnie a i tak dużo kg przybywa?? dalej będziesz pisała "jak tak można?"???ciesz się swoją wagą ale uważaj na słowa, bo poruszasz temat gdzie łatwo kogoś urazić, a po co??

A mówilam Ci juz, ze Cie uwielbiam? :cool2:


Ja w pierwszej ciązy przytyłam wlasnie 30kg, a co dokladnie na to wplywalo to tylko i wylacznie moja sprawa. Teraz jestem w 28tc a mam 8kg na plusie. I sama w zyciu nie odwazylabym sie rzucic komus takim komentarzem, bo powody sporego tycia w ciazy moga byc baaardzo rozne. Osoby, ktore wypowiadaja sie nieprzyjemnie na temat grubszych ciezarnych maja zazwyczaj zatłuszczony mózg i nie mysla logicznie :sorry:
 
reklama
A mówilam Ci juz, ze Cie uwielbiam? :cool2:


Ja w pierwszej ciązy przytyłam wlasnie 30kg, a co dokladnie na to wplywalo to tylko i wylacznie moja sprawa. Teraz jestem w 28tc a mam 8kg na plusie. I sama w zyciu nie odwazylabym sie rzucic komus takim komentarzem, bo powody sporego tycia w ciazy moga byc baaardzo rozne. Osoby, ktore wypowiadaja sie nieprzyjemnie na temat grubszych ciezarnych maja zazwyczaj zatłuszczony mózg i nie mysla logicznie :sorry:

Dobrze gada:-):tak::tak:
 
:szok:Boshe dziewczyny jak wy to robicie że wy aż tyle tyjecie! ta 30 ta 20 kg! t jest bardzo dużo! a jak to potem zrzucić? Ja nigdy nie mialam tendencji do tycia i tak w ciąży też jest jak narazie przytyłam 6 kg a to juz prawie 7 miesiąc. mam dobrą wagę i sie ciesze z tego.:-)

No ok, zajebiści*e, że masz tak sexowną i wspaniałą wagę! W ogóle aż mi się najeżyła na 5 metrów ! Boże święty jedna przytyje 15 kg, druga 25 i co z tego? Każda z nas jest śliczna taka, jaka jest, ja. np bardzo bym chciała przytyć i nie mogę i co? Mam się powiesić teraz czy jak? Zatrzymaj komentarze dla siebie, zajmij się swoją wagą, a nie martwisz się jak jedna czy druga zrzuci ileś tam kg. Najlepiej się zamknij i nie wypowiadaj się już ok? Bo podniosłaś mi ciśnienie!
Wredna baba...
 
No ok, zajebiści*e, że masz tak sexowną i wspaniałą wagę! W ogóle aż mi się najeżyła na 5 metrów ! Boże święty jedna przytyje 15 kg, druga 25 i co z tego? Każda z nas jest śliczna taka, jaka jest, ja. np bardzo bym chciała przytyć i nie mogę i co? Mam się powiesić teraz czy jak? Zatrzymaj komentarze dla siebie, zajmij się swoją wagą, a nie martwisz się jak jedna czy druga zrzuci ileś tam kg. Najlepiej się zamknij i nie wypowiadaj się już ok? Bo podniosłaś mi ciśnienie!
Wredna baba...

No i Guszka dala upust swoim nerwom:-):-)
 
A mówilam Ci juz, ze Cie uwielbiam? :cool2:


Ja w pierwszej ciązy przytyłam wlasnie 30kg, a co dokladnie na to wplywalo to tylko i wylacznie moja sprawa. Teraz jestem w 28tc a mam 8kg na plusie. I sama w zyciu nie odwazylabym sie rzucic komus takim komentarzem, bo powody sporego tycia w ciazy moga byc baaardzo rozne. Osoby, ktore wypowiadaja sie nieprzyjemnie na temat grubszych ciezarnych maja zazwyczaj zatłuszczony mózg i nie mysla logicznie :sorry:

a mówiłam Ci że ja Ciebie też:cool: Twoje wypowiedzi są bardzo racjonalne i w stylu kawa na ławę, co lubię:tak:
dokładnie, jak jeszcze wspomnieć o rzeczach zdrowotnych, nawet najzwyklejszym zatrzymywaniu wody w organiźmie, to już w ogóle takie komenatrze są bez sensu!! zresztą, jak mamuśki mają inny problem w ciąży (zdrowie czy nawet coś z normalnego zwykłego życia, a to kasa lub kłopoty rodzinne, a to praca czy studia...) to kwestia kg naprawdę schodzi na dalszy plan a już na pewno nie jest faktem którym należy sie przechwalać lub wyśmiewać... oprócz SugarBabyLove jest wiele dziewczyn które do tej pory przytyły, nie wiem czy nawet jakieś nie przytyły mniej, ale taki komentarz się jeszcze u nas nie pojawił:no:
mało tego, ja staram się nawet nie komentować grubych dziewczyn, które nie sa w ciązy (bo czasem się zdarzyło:zawstydzona/y:, ale w sensie, że do męża czy kumpeli, nigdy nie wprost, i bardziej w stylu "zobacz" a nie "o Boże jak tak można") mam koleżanki które mają problemy ze zdrowiem i mimo, że się nie obżerają nie są w stanie schudnąć i to już naprawdę nie jest śmieszne, :no:
 
Ja też się zdenerwowałam, ale nie będę już nic dodawać od siebie bo zgadzam się w pełni z Tygrynką, Guchą, Luczynką i resztą dziewczyn. Co to wogóle kogokolwiek obchodzi ile tyją inni, jak się ma pisać takie komentarze to lepiej pilnować tylko własnego tyłka!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
Nio ulżyło mi;-)
 
a co do wagi !!! to ... :-D asia teraz wytlumaczy :-D bo to mialam w szkole rodzenia :-D jezeli kobieta przed ciaza miala bmi normalne to przytyc moze do 20 kg nawet !! wiec bez przesady kazda inaczej bedzie tyc !! a w 3 trymestrze na tydzien powinno sie nabywac pol kilo na tydzien ;)
 
reklama
Do góry