reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
loree, najawazniejsze ze dzidzia zdrowa, a czy masz mały brzuszek czy olbrzmi jeden kit :), to jest mało wazne.

Tak, wiem,że dzidziuś najważniejszy. Mój synuś w 23 tygodniu ważył 760 gram i pani doktor stwierdziła,że jest bardzo duży. Tak o 2 tyg do przodu, ale to nie zmienia faktu,że obca mi kobieta nie ma prawa się wtrącać. Każda z nas lubi słuchać,że fajnie i ładnie wygląda a tu taki babsztyl sugeruje,że wyglądam jakbym zaraz miała urodzić!
Teraz już się z tego śmieję ,ale jak to usłyszałam to jakbym w twarz dostała:tak:
Widocznie mam szczęście do takich komentarzy, bo w ciąży z córką miałam podobnie. Brzuch miałam mniejszy niż teraz a któregoś dnia usłyszałam w piekarni " pani to już chyba będzie rodzić?". Na moją odpowiedź,że jeszcze 2 miesiące pani nie poddawała się i rzekła " to co- będą bliźniaki?":-D
 
reklama
Tak, wiem,że dzidziuś najważniejszy. Mój synuś w 23 tygodniu ważył 760 gram i pani doktor stwierdziła,że jest bardzo duży. Tak o 2 tyg do przodu, ale to nie zmienia faktu,że obca mi kobieta nie ma prawa się wtrącać. Każda z nas lubi słuchać,że fajnie i ładnie wygląda a tu taki babsztyl sugeruje,że wyglądam jakbym zaraz miała urodzić!
Teraz już się z tego śmieję ,ale jak to usłyszałam to jakbym w twarz dostała:tak:
Widocznie mam szczęście do takich komentarzy, bo w ciąży z córką miałam podobnie. Brzuch miałam mniejszy niż teraz a któregoś dnia usłyszałam w piekarni " pani to już chyba będzie rodzić?". Na moją odpowiedź,że jeszcze 2 miesiące pani nie poddawała się i rzekła " to co- będą bliźniaki?":-D
:):). Jedna usłyszy tak (tez już słyszałam, że chyba niedługo rozwiązanie), druga, że wygala jak by sie obżarła, a nie w ciązy była. Ludzie sie nie zastanowią co gadają
 
Ja wlasnie zaczynam nadrabiac kg:tak: co tydzian waga mnie coraz bardziej zaskakuje:zawstydzona/y: a i brzusio zaczal mi teraz szybciej rosnac:-):-)Bede sie miala czym chwalic na swieta i ladnie bluzeczki beda wygladac na wiekszym brzuszku:-):-)
Mi sie bardzo podobaja wieksze brzuszki:tak::tak:
 
hmm, i taraz zonk, obrażać się czy nie :)

no ja właśnie nie wiedziałam, mama powiedziała, że jej zdaniem chodzi o to że grubaśnie wyglądam, a mężuś przejął powiedzonko bo mu się słowo papuśna bardzo podoba:-D

Ja wlasnie zaczynam nadrabiac kg:tak: co tydzian waga mnie coraz bardziej zaskakuje:zawstydzona/y: a i brzusio zaczal mi teraz szybciej rosnac:-):-)Bede sie miala czym chwalic na swieta i ladnie bluzeczki beda wygladac na wiekszym brzuszku:-):-)
Mi sie bardzo podobaja wieksze brzuszki:tak::tak:

o proszę a ta tutaj się cieszy z dodatkowych kg, chcesz ze 4 moje??:-D ale w sumie ja też się cieszyłam jak brzusio rosło i teraz chętnie je podkreślam:tak:
 
No bo sie cieszyc trzeba, bo to znaczy, ze dzidzia rosnie i moze juz tluszczyku nabiera hihi:-):-) A kobitka tez musi troche tluszczyku zgromadzic, bo inaczej moga byc klopoty z pokarmem:tak:
 
reklama
Do góry