reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
monikasia, sama wiesz, że przy dzidzi jest czasami tyle roboty, że chudnie się w oczach. Na pewno nie będziesz miała problemu z wagą:) Uśmiech Zuzi wynagradza mi z nawiązką każde przykre słowo, które usłyszałam w ciąży. Kurcze, co to będzie jak będę miała takie uśmiechy x2??? Chyba oszaleję ze szczęścia;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki, mam pytanie. Czy któraś z Brzuchatek z Poznania zamierza rodzić w szpitalu św. Rodziny i uczęszcza do szkoły rodzenia pod ich patronatem?
 
:szok:Boshe dziewczyny jak wy to robicie że wy aż tyle tyjecie! ta 30 ta 20 kg! t jest bardzo dużo! a jak to potem zrzucić? Ja nigdy nie mialam tendencji do tycia i tak w ciąży też jest jak narazie przytyłam 6 kg a to juz prawie 7 miesiąc. mam dobrą wagę i sie ciesze z tego.:-)

dobra nieważne.:tak:

no właśnie, Twój drugi komentarz jest o niebo lepszy bo to co napisałaś jest głupie i właśnie nieważne... moja mama w jednej ciąży przytyła 25 w drugiej 27 kg, moja koleżanka 22kg, moja ciocia 30 kg i co? i za przeproszeniem, gó**o! każda wyglądała pięknie, każda zrzuciła (koleżance od 22kg zajęło to 1,5 roku, cioci od 30kg 6 miesięcy!), nie ma reguły :no: ja przytyłam już 13kg wygladam jak normalna kobieta w ciąży i jak każda normalna kobieta (plus niektóre nienormalne które nie mają a jęczą;-)) jęczę że mam za duży tyłek lub uda... a takie przechwalanie się jest kompletnie nie na miejscu i dziwi że pisze dziewczyna w ciąży (bo osoby "nie znające się" można jeszcze zrozumieć) - każda ciąża jest inna, bo każda z nas jest inna, mało tego jedna kobieta inaczej będzie wyglądać w dwóch różnych ciążach... oczywiście są przypadki, ze kobieta się objada i dużo tyje, ale co powiesz o tych co jedzą normalnie a i tak dużo kg przybywa?? dalej będziesz pisała "jak tak można?"???ciesz się swoją wagą ale uważaj na słowa, bo poruszasz temat gdzie łatwo kogoś urazić, a po co??

ps. siostra kumpla przytyła w ciąży 12 kg, po porodzie dostała od ordynatora ochrzan że dziecko niedożywione, zostało tydzień w szpitalu, bo brakowało mu podstawowych składników odżywczych w organiźmie i był za słaby, okazało się, że laska nie chciala za dużo przytyć i nie odchudzała sie, ale nie ganiała do lodówki jak była głodna lub nie zwracała uwagi na zachcianki, plus w tyłku miała dostarczanie większej ilości białka, witamin itp...
 
Hm... To spróbuj kiedyś rzucić talerzem w ścianę (och, jak to pomaga:-D) a wtedy może mu się odechce tej "pracy";-)

ekhm tylko nie polecam rzucania kubkiem z kisielem:no: diabelnie cięzko się to potem sprząta:zawstydzona/y:

Zaraz poczytam o tych skurczach, o których pisałyście, bo szczerze mówiąc, ja nie mam pojęcia jak się odczuwa skurcze. Czy to jest to twardnienie brzucha, że się czuje, że jest taki napięty jakby go miało zaraz rozerwać i wtedy ciężko się zgiąć czy zrobić cokolwiek? Bo u mnie to tak raz na dzień występuje i przeważnie wieczorem, a nie pomyślałam, żeby jakoś liczyć czas tego... a trwa to nawet długo tylko że jest takie jedno lub dwurazowe...

plus - dopóki nie boli nie jest źle:tak: a te twardnienie to właśnie skurcze, ja już się z nimi zaprzyjaźniłam:-D ja porównuję to do ciężkiego kamienia, nawet mąż wyczuwa że brzuch jest napięty, gdzieś wyczytałam jak sprawdzać czy brzuszek jest twardy - łapka na czoło i na brzuch, na policzek i na brzuch, jak brzusio jest podobne do policzka to gites majonez, jak do czółka to hellloł skurcze:tak:
 
super wieści Pati:tak:
czytam że na 14 grudnia, myślę "dopiero???" a to przecież już niedługo:szok:
ja w tym tygodniu badam sugarka a wizyta 25 listopada:tak:
 
reklama
Do góry