reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Patitka no pewnie, ze najwazniejsze zeby dzieciatko bylo zdrowe ! :-) Choc ja jestem zdania, ze jesli jest dwoje dzieci (my nie planujemy juz miec wiecej) to chyba lepiej jak sa tej samej plci. Chyba wowczas jest lepszy kontakt.

Ja sie z tym nie zgodze bo mam siotre mlodsza o 3 lata i brata mlodszego o 4 lata i zawsze trzymalam z bratem. Teraz juz wszyscy jestesmy dorosli i ja nadal mam z nim rewelacyjny kontakt a z siostra dobry ale nei taki jak z moim małym Braciszkiem ;-)I uwazam ze to wszystko zalezy od wielu czynnikow-plec, charaktery dzieci, wychowanie i atmosfera w domu i wiele innych. A jezeli rodzice od poczatku staraja sie aby dzieci mialy ze soba kontakt to plec nie ma znaczenia.
 
niech kazde kruszynki Groszki Kruszki rosna szybciutko (ale nie az za...) a W lutym bedziemy sie cieszyc z naszych malenstw juz w domciu :)

:) buziaki Sniezynki
 
Emilcia a jeśli można zapytać: to gdzie chodzisz do lekarza ? Prywatnie czy państwowo ? W którym szpitalu planujesz rodzić ? Ja też jestem z Olsztyna stąd te pytanka :tak:

Beata23, ja chodzę do dr Malarkiewicza i planuję poród w jego szpitalu, na Wojska Polskiego /były Szpital Kolejowy/.
A Ty gdzie chodzisz?
Wiem, że koleżanki chwalą też dr Eliszewskiego ze Szpitala Wojewódzkiego.
Pozdrawiam.
p.s. fajnie, że jest ktoś też z Olsztyna :))
 
czesc, juz jestem a wiec bylo cudownie!!!!

Groszke/Groszkowna cala i zdrowa, ruszala sie niesamowiscie, caly czas machala raczkami i nozkami, co dla mnei bylo niesamowitym przezyciem. badanie usg trwalo pol godziny, dokladnie 26 minut, pierwszy raz sie mna tak zajeto ale warta byla kazda cena za dzisiejszy dzien, jestem teraz juz spokojna, kosc nosowa jest, raczki nowzk9i wszystko!!!!

:), dzidzia ma ponad 4 cm, i ejst pikna, potem wklaeje fotki bo teraz wrocilam do pracy i tu bede do okolo 19. pozdrawiam, wasze kciuki napewno pomogly.

Super, gratuluję. Oby tak dalej. Ja też jestem po wizycie, wczoraj i u nas też wszystko ok. buźka
 
Beata23, ja chodzę do dr Malarkiewicza i planuję poród w jego szpitalu, na Wojska Polskiego /były Szpital Kolejowy/.
A Ty gdzie chodzisz?
Wiem, że koleżanki chwalą też dr Eliszewskiego ze Szpitala Wojewódzkiego.
Pozdrawiam.
p.s. fajnie, że jest ktoś też z Olsztyna :))


Emilciaa ja teraz chodzę do dr Rymkiewicza na Dywizjonu 303 (za Tesco). Mimo różnych opinii wydaje mi się bardzo kompetentny. W poprzedniej ciąży chodziłam do dr Kawki - przyjmuje w Szpitalu Wojskowym. Rodziłam właśnie w byłym Szpitalu Kolejowym. A dr Malarkiewicz przyjmuje tylko prywatnie, prawda ? Opinie ma bardzo dobre, więc musi być świetnym fachowcem ...
 
czesc, juz jestem a wiec bylo cudownie!!!!

Groszke/Groszkowna cala i zdrowa, ruszala sie niesamowiscie, caly czas machala raczkami i nozkami, co dla mnei bylo niesamowitym przezyciem. badanie usg trwalo pol godziny, dokladnie 26 minut, pierwszy raz sie mna tak zajeto ale warta byla kazda cena za dzisiejszy dzien, jestem teraz juz spokojna, kosc nosowa jest, raczki nowzk9i wszystko!!!!

:), dzidzia ma ponad 4 cm, i ejst pikna, potem wklaeje fotki bo teraz wrocilam do pracy i tu bede do okolo 19. pozdrawiam, wasze kciuki napewno pomogly.

super cieszę się ucałuj fasolinę ode mnie :-):-):-)
 
reklama
Do góry