reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Przed ciążą ważyłam jakieś 58-60 kilo. Nigdy nie miałam takiej stałej wagi, zawsze mi się bujało w tą i z powrotem te 2-3 kilogramy. Odkąd zaszłam w ciążę faktycznie utyłam niesamowicie.

Na ostatnim ważeniu, w październiku, było już 72 kg. W domu wagi nie mam i chyba wolę nie wiedzieć.;-) Z jednej strony jak sobie pomyślę, że w 6 miesięcy przytyłam 12 kg, to mam gęsią skórkę. Z drugiej - patrzę w lustro i w ogóle tego nie widzę. Okej, biust większy o 2 rozmiary, brzuch okrąglutki, ale poza tym mam wrażenie że reszta tak samo jak była.

I tylko jak przycisnę męża, to nieśmiało przytakuje, że na buzi się zaokrągliłam. Tak, czy siak, mam nadzieję, że po porodzie wrócę do dawnej wagi. Tzn.: mam świadomość, że samo się nie wróci, ale przynajmniej, nie bedę miała już usprawiedliwień, na objadanie się słodyczami ;-)
 
reklama
Od początku ciąży do mam niecałe 7 kg na plusie. W tym miesiącu 2,5 kg... Choć tego po mnie nie bardzo widać (niby) to chyba też ograniczę słodycze. Nie chcę przytyć zbyt wiele bo jestem niska i boję się, że na porodówkę będę się kulać :) A ta laska z wrześniówek... SZOK SZOK SZOK! Gdzie ona tego dzidziorka schowała? :p
 
reklama
wizytę mam 5.11, ale jak byłam na Polnej ostatnio w związku z bólem brzusia i plamieniem to lekarz mi mówił że dzidzia ok waży jakieś 580gram:tak: więc wiem ze z nią wszystko oki, tylko ja potrzebowałam magnezu
 
Do góry