reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
nam sie poostatnim razie odechcialo tego typu rozrywek na razie... juz po wszystkim to mialam krew na bieliznie, ehh.. lekarz mowi, ze czasem tak jest jak piskorek cos tam porusza, ale to skutecznie zabilo jaka kolwiek chec, nie tyle u mnie co u mojego. trzeba bedzie sobie inaczej radzic;-) bo dzidzia najwazniejsza...

Znachorka tym to sie nie przejmuj, dasz jeszcze wiecej po porodzie :-) ja to nawet polowy teraz nie dawalam :-D niewygodnie, skurcze, ehh... pozniej sobie odbijemy...

Tygrynka to 3mam kciukasy i nie szalejcie za bardzo :zawstydzona/y:
 
Ja też już powoli zaciskam za Wasze dzisiejsze wizyty kciuki i za jutrzejszą o 12, a później to już sama będę się stresować, bo mam jutro na 16. Też chcę się dowiedzieć, że wszystko w porząsiusiu;-) i może wreszcie poznać płeć;-)
I cieszę się Kataszaone, że wreszcie zmieniłaś tego lekarza, w ogóle dziwię się, jak mogłaś tak długo wytrzymać z tamtym:szok: twarda jesteś:szok: Ja po pierwszej wizycie bym pewnie uciekła, ale teraz już nie ma co rozpamiętywać, najważniejsze, że możesz wreszcie czuć się PEWNIE:tak:

wiesz... to bylo przez to ze mialam zagrozona ciaze, a on jest niby najlepszym specjalista w tych sprawach, wszyscy go w radomiu polecaja jak ktos ma problemy z ciaza...robilam wszytko zeby dziecku bylo dobrze....placilam wszytkie pieniadze i nawet dalam sie mieszac nawet nie z blotem ale z gownem ( jakie U ? ). Nie obchodzilo mnie to na poczatku ale potem to kutas przesadzal. " Bo ja z takimi pacjentkami to inaczej rozmawiam, pokazuje im drzwi jak nie wspolpracuja ; [ najlepsze bylo] "jak zobaczylem ze pani przyszla to od razu bylam gotowy na wojne, ale pani to dzis jest grzeczna, to dobrze..."otwarcie to mowil. I nie bal sie ze juz nie przyjde do niego bo on to pracuje w Londynie i te pieniadze co on tu ma ( a najwiecej bierze w radomiu) to jest nic.
 
Kciukasy już zaciśnięte, więc szybciutko jak tylko będziecie mogły to piszcie jak było :)



To będziesz miała 3D? Ale Ci zazdroszczę :) Chyba postaram się poszukać fajnej kliniki i się umówię na takie USG :)


Ja już po wizycie :) Oleńka rośnie ładnie ma już 750gram, jest zdrowa i ma śliczne rączki i buźkę, ale niestety nie mam zdjęcia hiih. Serduszko ładnie bije. Znów zobaczyliśmy pipkę więc na pewno mamy córunię :) Cukier i inne wyniki mam super, więc w tym miesiącu już nie muszę żadnych robić, dopiero pewnie w listopadzie dostanę skierowanie na badania :) Uff odetchnęłam z ulgą, że wszystko ok :)

No to kawal zdrowej baby z tej Twojej Olenki...ale jak ja bylam w 20 tyg na usg to mowili mi ze 500g wazyw wiec w 23-24 tyg to moze jest mozliwe zeby 750 g...nie wiem nie znam sie....Ale wazne ze zdrowy dzidzior jest

No i stało się, zmieniłam lekarza. Teraz chodzę do pani doktor, która pracuje na Madalińskiego w Warszawie. Jest ode mnie z radomia, ale pracuje w wawie i w piatki jest zawsze u mnie w miescie. bardzo bardzo bardzo bardzo miła, niesamowicie delikatna ( boze ja nigdy takiego ginekologa nie mialam !) bardzo fachowo sie mna zajela az sie zdziwilam o co mnie ona pyta ( bo tamten **** prawie nic nie mowil, nawet jakie badanie robi) Jak miala mnie badac dwoma palcami to zapytala czy moze ( szok! ) tamten trzy bez pytania pchał i mowił jak jeknelam ze tak sie sie bawic nie bedziemy, ja badam a pani sie rozlużnia...Co za ****ozo. Ona od razu poczula sie do tego ze to wlasnie ona bedzie odbierac porod- tamten mowil ze odbierze ten co bedzie na dyzurze. No i bede rodzic najprawdopodobniej na Madalińskiego.

Dzidzia jest zdrowa- ja nie przytyłam, ale niunia dwa razy! w pierwszym dniu 25 tyg wazyla 790 g. Nie ma powodu do obaw o niską ciąze bo podobno szyjka u mnie jest w bardzo dobrym stanie i jest twarda i ze nic nie powinno sie w tego powodu wydarzyc.Nie ma powodu do obaw - tak powiedziala. I zlecila mnostwo badan. Bylam tego dnia wniebowzieta. Nawet nie wiedzialam ze az tak bardzo przezywam spotkanie z tamtym lekarzem. Jedno wiem, nie chce go widziec juz na oczy.

Kolejna wizyta 13.11.2009.

No zajefajnie ze zmienilas wreszcie tego lekarza bo widac bylo ze ci co wizyta nerwy szargal...teraz juz bedziesz tylko dobrze wspominac ciaze i tak powinno byc a i stresowac sie przed wizyta nie bedziesz....super:)

Jutro !!! Ja już jutro !!! Trzymajcie kciuki o 12 ! Sorki że tak w porze obiadowej ale inaczej się nie dało , najwyżej zjecie później obiad . O 12 mają być kciuki trzymane za poznanie płci !


Ja trzymam ksiuki za was wszystkie...A za ciebie Znachrka jeszcze bardziej sciskam no niechze ci sie ten uparciuszek ulozy jak trzeba...no bo to czas juz....ale z twojego dzidziorka spoznialksa/ski bedzie...ale ja mysle ze to bedzie dziewuszka...jakies takie przeczucie mam co do ciebie...ale moge sie przecie myzlic mam tylko 50% szansy:p haha
 
wiesz... to bylo przez to ze mialam zagrozona ciaze, a on jest niby najlepszym specjalista w tych sprawach, wszyscy go w radomiu polecaja jak ktos ma problemy z ciaza...robilam wszytko zeby dziecku bylo dobrze....placilam wszytkie pieniadze i nawet dalam sie mieszac nawet nie z blotem ale z gownem ( jakie U ? ). Nie obchodzilo mnie to na poczatku ale potem to kutas przesadzal. " Bo ja z takimi pacjentkami to inaczej rozmawiam, pokazuje im drzwi jak nie wspolpracuja ; [ najlepsze bylo] "jak zobaczylem ze pani przyszla to od razu bylam gotowy na wojne, ale pani to dzis jest grzeczna, to dobrze..."otwarcie to mowil. I nie bal sie ze juz nie przyjde do niego bo on to pracuje w Londynie i te pieniadze co on tu ma ( a najwiecej bierze w radomiu) to jest nic.

i dobrze, ze poszlas od niego. koloes za duze mniemanie ma o sobie jakies... teraz mam nadzieje, ze bedzie u ciebie tylko lepiej:-)

a co do wizyt to wczoraj bylam u mojego gina, i wszystko okej. ciesze sie bardzo, ze moje cisnienie sie uspokoilo, bez lekarstw. w sobote jade na ta glukoze... mam nadz, ze dobrze bedzie. a usg mam dopiero na 3 grudnia....
 
wiesz... to bylo przez to ze mialam zagrozona ciaze, a on jest niby najlepszym specjalista w tych sprawach, wszyscy go w radomiu polecaja jak ktos ma problemy z ciaza...robilam wszytko zeby dziecku bylo dobrze....placilam wszytkie pieniadze i nawet dalam sie mieszac nawet nie z blotem ale z gownem ( jakie U ? ). Nie obchodzilo mnie to na poczatku ale potem to kutas przesadzal. " Bo ja z takimi pacjentkami to inaczej rozmawiam, pokazuje im drzwi jak nie wspolpracuja ; [ najlepsze bylo] "jak zobaczylem ze pani przyszla to od razu bylam gotowy na wojne, ale pani to dzis jest grzeczna, to dobrze..."otwarcie to mowil. I nie bal sie ze juz nie przyjde do niego bo on to pracuje w Londynie i te pieniadze co on tu ma ( a najwiecej bierze w radomiu) to jest nic.

no to gościu pewnie za dużo tych pochwał się nasłuchał i mu ego urosło... żeby tak traktować pacjentki, jeszcze przyszłe mamy...:angry: dzielna byłaś:-) teraz już będzie tylko lepiej:happy:

a co do wizyt to wczoraj bylam u mojego gina, i wszystko okej. ciesze sie bardzo, ze moje cisnienie sie uspokoilo, bez lekarstw. w sobote jade na ta glukoze... mam nadz, ze dobrze bedzie. a usg mam dopiero na 3 grudnia....

wiesz mi też czasem szaleje ciśnienie, zawsze koło południa się strasznie podwyższa i się czuję okropnie, jakbym przebiegła jakiś maraton... jutro muszę o to lekarza zapytać... :eek: może też samo przejdzie tak jak Tobie. a z glukozą będzie na pewno ok, trzymam kciuki:tak:
 
reklama
Siunia kawał kobity nosisz pod serduszkiem :rofl2: Ja się w czwartek dowiem ile waży moja Milenka. To będzie 25t 3d.

Już trzymam kciuki :) Daj znać co i jak i trzymam kciuki :)

trzymajcie kciuki też za mnie, ja ruszam na 19 i zaraz się za coś wezmę bo nie wytrzymam nerwowo!!! chcę już widzieć synka, wiedzieć ile waży ile mierzy, usłyszeć jego serduszko, wiedzieć czy skurcze i macica się uspokoiły, czy mogę wychodzić z domku, przytulać się z mężem, pójść do szkoły rodzenia, chodzić na basen, co znaczą moje wyniki krwi i moczu, czy bardzo będzie zły że cytologia była dwa lata temu i w ogóle wszystko chcę wiedzieć:tak::-D to będzie dłuuuuga wizyta:-D

Mówisz i masz, trzymam już kciuki :) A wyniki będą na pewno dobre zobaczysz kochana :)

No i stało się, zmieniłam lekarza. Teraz chodzę do pani doktor, która pracuje na Madalińskiego w Warszawie. bardzo fachowo sie mna zajela az sie zdziwilam. Ona od razu poczula sie do tego ze to wlasnie ona bedzie odbierac porod- tamten mowil ze odbierze ten co bedzie na dyzurze. No i bede rodzic najprawdopodobniej na Madalińskiego.

Dzidzia jest zdrowa- ja nie przytyłam, ale niunia dwa razy! w pierwszym dniu 25 tyg wazyla 790 g. Nie ma powodu do obaw o niską ciąze bo podobno szyjka u mnie jest w bardzo dobrym stanie i jest twarda i ze nic nie powinno sie w tego powodu wydarzyc.
Kolejna wizyta 13.11.2009.

To wspaniale, że zmieniłaś lekarza i jest taki kompetentny i opiekuńczy :) Każda kobieta takiego lekarza potrzebuje, a szczególnie w ciąży. Miło słyszeć, że dzidzia zdrowa i Ty też. Baaardzo się cieszę :) A ja 13 listopada mam USG 3D... Już nie mogę się doczekać! :D

Jutro !!! Ja już jutro !!! Trzymajcie kciuki o 12 ! Sorki że tak w porze obiadowej ale inaczej się nie dało , najwyżej zjecie później obiad . O 12 mają być kciuki trzymane za poznanie płci !

Będę trzymała kciuki, niech dzidziuś się objawi :)


Ja też już powoli zaciskam za Wasze dzisiejsze wizyty kciuki i za jutrzejszą o 12, a później to już sama będę się stresować, bo mam jutro na 16. Też chcę się dowiedzieć, że wszystko w porząsiusiu;-) i może wreszcie poznać płeć

Trzymam kciukasy moooocno :) Potem zdaj relacje jak było :)
 
Do góry