reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Kurcze chyba mi coś na głowę zaszkodziło wszędzie chcę się ścigać :)) Tu na brzuszki tu na porody... coś mi się chyba.... po...plątało ;)

no kochana wyczuwam w Tobie jakąś niezdrową rywalizację, tym bardziej, że niektóre rywalki po prostu usuwasz po drodze:-p a co będzie jak dziecko będzie na świecie?? będzie - które pierwsze podniosło główkę, usiadło, chodziło, mówiło... masakra:eek::-p
 
reklama
trzymam kciuki za Pysię i Alexandrię i czekamy na wieści!!
trzymajcie kciuki też za mnie, ja ruszam na 19 i zaraz się za coś wezmę bo nie wytrzymam nerwowo!!! chcę już widzieć synka, wiedzieć ile waży ile mierzy, usłyszeć jego serduszko, wiedzieć czy skurcze i macica się uspokoiły, czy mogę wychodzić z domku, przytulać się z mężem, pójść do szkoły rodzenia, chodzić na basen, co znaczą moje wyniki krwi i moczu, czy bardzo będzie zły że cytologia była dwa lata temu i w ogóle wszystko chcę wiedzieć:tak::-D to będzie dłuuuuga wizyta:-D
 
trzymam kciuki za Pysię i Alexandrię i czekamy na wieści!!
trzymajcie kciuki też za mnie, ja ruszam na 19 i zaraz się za coś wezmę bo nie wytrzymam nerwowo!!! chcę już widzieć synka, wiedzieć ile waży ile mierzy, usłyszeć jego serduszko, wiedzieć czy skurcze i macica się uspokoiły, czy mogę wychodzić z domku, przytulać się z mężem, pójść do szkoły rodzenia, chodzić na basen, co znaczą moje wyniki krwi i moczu, czy bardzo będzie zły że cytologia była dwa lata temu i w ogóle wszystko chcę wiedzieć:tak::-D to będzie dłuuuuga wizyta:-D

No Kochana to o 19:00 będę tutaj siedzieć i czekać na ciebie i będę pisać cyckami bo kciukasy będą zamknięte, będzie dobrze!!!!!!!!:tak::tak:
 
No i stało się, zmieniłam lekarza. Teraz chodzę do pani doktor, która pracuje na Madalińskiego w Warszawie. Jest ode mnie z radomia, ale pracuje w wawie i w piatki jest zawsze u mnie w miescie. bardzo bardzo bardzo bardzo miła, niesamowicie delikatna ( boze ja nigdy takiego ginekologa nie mialam !) bardzo fachowo sie mna zajela az sie zdziwilam o co mnie ona pyta ( bo tamten **** prawie nic nie mowil, nawet jakie badanie robi) Jak miala mnie badac dwoma palcami to zapytala czy moze ( szok! ) tamten trzy bez pytania pchał i mowił jak jeknelam ze tak sie sie bawic nie bedziemy, ja badam a pani sie rozlużnia...Co za ****ozo. Ona od razu poczula sie do tego ze to wlasnie ona bedzie odbierac porod- tamten mowil ze odbierze ten co bedzie na dyzurze. No i bede rodzic najprawdopodobniej na Madalińskiego.

Dzidzia jest zdrowa- ja nie przytyłam, ale niunia dwa razy! w pierwszym dniu 25 tyg wazyla 790 g. Nie ma powodu do obaw o niską ciąze bo podobno szyjka u mnie jest w bardzo dobrym stanie i jest twarda i ze nic nie powinno sie w tego powodu wydarzyc.Nie ma powodu do obaw - tak powiedziala. I zlecila mnostwo badan. Bylam tego dnia wniebowzieta. Nawet nie wiedzialam ze az tak bardzo przezywam spotkanie z tamtym lekarzem. Jedno wiem, nie chce go widziec juz na oczy.

Kolejna wizyta 13.11.2009.
 
No i stało się, zmieniłam lekarza. Teraz chodzę do pani doktor, która pracuje na Madalińskiego w Warszawie. Jest ode mnie z radomia, ale pracuje w wawie i w piatki jest zawsze u mnie w miescie. bardzo bardzo bardzo bardzo miła, niesamowicie delikatna ( boze ja nigdy takiego ginekologa nie mialam !) bardzo fachowo sie mna zajela az sie zdziwilam o co mnie ona pyta ( bo tamten **** prawie nic nie mowil, nawet jakie badanie robi) Jak miala mnie badac dwoma palcami to zapytala czy moze ( szok! ) tamten trzy bez pytania pchał i mowił jak jeknelam ze tak sie sie bawic nie bedziemy, ja badam a pani sie rozlużnia...Co za ****ozo. Ona od razu poczula sie do tego ze to wlasnie ona bedzie odbierac porod- tamten mowil ze odbierze ten co bedzie na dyzurze. No i bede rodzic najprawdopodobniej na Madalińskiego.

Dzidzia jest zdrowa- ja nie przytyłam, ale niunia dwa razy! w pierwszym dniu 25 tyg wazyla 790 g. Nie ma powodu do obaw o niską ciąze bo podobno szyjka u mnie jest w bardzo dobrym stanie i jest twarda i ze nic nie powinno sie w tego powodu wydarzyc.Nie ma powodu do obaw - tak powiedziala. I zlecila mnostwo badan. Bylam tego dnia wniebowzieta. Nawet nie wiedzialam ze az tak bardzo przezywam spotkanie z tamtym lekarzem. Jedno wiem, nie chce go widziec juz na oczy.

Kolejna wizyta 13.11.2009.

O matko nie wiedziałam, że miałaś tak chamskiego ginekologa ! Przecież lekarz a tym bardziej ginekolog powinien być bardzo uprzejmym i delikatnym lekarzem...to samo odnosi się do położnych a w moim mieście tego nie ma dlatego tutaj rodzić nie będę.
Bardzo się cieszę, że masz tak świetną pani ginekolog, będziesz teraz pewniejsza na wizytach i to najważniejsze i super, że fasolinka jest zdrowa!!:tak:
 
No Kochana to o 19:00 będę tutaj siedzieć i czekać na ciebie i będę pisać cyckami bo kciukasy będą zamknięte, będzie dobrze!!!!!!!!:tak::tak:

o kurczaki chciałabym to zobaczyć:szok:
zamelduję się jakoś później bo po wizycie kolacja u teściów którzy mieszkają niedaleko:tak:ale może ktoś tu na mnie poczeka:zawstydzona/y:

No i stało się, zmieniłam lekarza. Teraz chodzę do pani doktor, która pracuje na Madalińskiego w Warszawie. Jest ode mnie z radomia, ale pracuje w wawie i w piatki jest zawsze u mnie w miescie. bardzo bardzo bardzo bardzo miła, niesamowicie delikatna ( boze ja nigdy takiego ginekologa nie mialam !) bardzo fachowo sie mna zajela az sie zdziwilam o co mnie ona pyta ( bo tamten **** prawie nic nie mowil, nawet jakie badanie robi) Jak miala mnie badac dwoma palcami to zapytala czy moze ( szok! ) tamten trzy bez pytania pchał i mowił jak jeknelam ze tak sie sie bawic nie bedziemy, ja badam a pani sie rozlużnia...Co za ****ozo. Ona od razu poczula sie do tego ze to wlasnie ona bedzie odbierac porod- tamten mowil ze odbierze ten co bedzie na dyzurze. No i bede rodzic najprawdopodobniej na Madalińskiego.

Dzidzia jest zdrowa- ja nie przytyłam, ale niunia dwa razy! w pierwszym dniu 25 tyg wazyla 790 g. Nie ma powodu do obaw o niską ciąze bo podobno szyjka u mnie jest w bardzo dobrym stanie i jest twarda i ze nic nie powinno sie w tego powodu wydarzyc.Nie ma powodu do obaw - tak powiedziala. I zlecila mnostwo badan. Bylam tego dnia wniebowzieta. Nawet nie wiedzialam ze az tak bardzo przezywam spotkanie z tamtym lekarzem. Jedno wiem, nie chce go widziec juz na oczy.

Kolejna wizyta 13.11.2009.

Kataszonku no strasznie się cieszę!!!! super!!!!:tak: bardzo dobrze, że zmieniłaś lekarza, że czujesz się spokojniejsza i pewniejsza!! i że dzidzia zdrowa, duża, z szyjką wszystko dobrze, no kurde zaraz sie posikam ze szczęścia:tak::-D cieszę się bardzo bardzo!! a tamtego olej i już nawet o nim nie wspominaj, teraz jesteś w dobrych(i delikatnych:tak:) rękach:tak::tak::tak:
 
reklama
Jutro !!! Ja już jutro !!! Trzymajcie kciuki o 12 ! Sorki że tak w porze obiadowej ale inaczej się nie dało , najwyżej zjecie później obiad . O 12 mają być kciuki trzymane za poznanie płci !
 
Do góry