reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Jezeli chodzi o te podklady ceratowe do lozeczka to ja nie mialam ani jednego i WOGOLE nie byly mi potrzebne., bo corcia miala przeciez pampersy a przewijana byla na przewijaku.

Rozki 2 w zupelnosci wytarcza, polecam te usztywniane, a to bardzo wazne dla pleckow naszych malenstw. Te miekkie sa do d**y.

Pysiu a po co Ci tyle butelek? Na poczatek polecam tylko po jednej bo nie wiadomo czy je wogole wykorzystasz jesli bedziesz karmic piersia. A gdy zacznie sie wprowadzanie herbatek i innych napojow to jedna mala i jenda duza wystarczy. Jesli natomiast bedziecie karmily z sztucznie to zawsze mozna ta butelke pozniej dokupic.


Jezeli chodzi i kosmetyki to na poczatek najlepsze sa te zwykle polskie Bambino i Nivea. Mydelko Bambino na sam poczatek jest super. Odradzam kosmetyki te super czyli Johnsona bo wiele dzieciaczkow ma na poczatku an nie uczulenie, ale nie jest powiedziane ze wszystkie.

Dobry proszek do ubranek to Lovela. Jest jeszcze Jelp ale np moja corcia miala po nim wysypke.Ale to tez kwestia skory dziecka. Na poczatke nie uzywajcie lepiej zadnych plynow do plukania, sam proszek wystarczy, nawet do poscieli bo na plyn dzieciaczki moga roznie zareagowac.

to jest lista z jakiejś stronki przeklejona, nie moja. Skoro doświadczona mama mówi, że nie trzeba tyle to jej wierzę :D

Co do ciuszków to ja ise zastaniawiam. Bo ja byłam w terminie urodzona a byłam amlusia. Miałam 52 cm i wazyłam 2900. Moja siostra tez kruszynka byla i dzieciak mojej siostry też był malutki. ALe chyba tez zacznę od 56 kilka i potem większe. Teraz tych sklepow jest tyle, ze nawet jak cos ,to jacek skoczy do sklepu po ciuszki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja mam na odwrót:-) Strasznie mi wzrósł apetyt na seks:-p coś chyba nie tak:-p Ostatnio nie mogliśmy to ja z siebie wychodziłam a Grzesiek był tym co mi wylewał kubeł zimnej wody że musimy poczekać:-) Ale wczoraj się okazało że zapalenia nie ma więc można wrócić do stałego trybu życia:-)
 
To ja mam na odwrót:-) Strasznie mi wzrósł apetyt na seks:-p coś chyba nie tak:-p Ostatnio nie mogliśmy to ja z siebie wychodziłam a Grzesiek był tym co mi wylewał kubeł zimnej wody że musimy poczekać:-) Ale wczoraj się okazało że zapalenia nie ma więc można wrócić do stałego trybu życia:-)

To ja tak mialam w poprzedniej ciazy. A teraz na odwrót. Podziel sie Patrycja tą ochotą...:-D
 
gibaga mi też się nie chce...zero...nul :( D. to by mógł co 2 godziny dzień w dzień a ja i tak często z przymusu...bo zaraz będzie foch w powietrzu że my tylko śpimy itp...



no moj fochy tez strzela ale ja ise nie zmuszam nie chce mi sie i koniec...ale jakos tak nie wydaje mi sie zeby moje caialo teraz atrakcyjne bylo....no wstydze sie bo kurde okragla jak pileczka juz jestem i wcale nie przypominam tej z przed slubu....co to w miare szczupla byla...





 
Dziewczynki - super że powstał taki wątek bo dla mnie kupowanie rzeczy dla dzieciaczka to czarna magia...

Trzeba by jednak wprowadzić tu porzadek :) żeby każda która zajrzy wiedziała co powinna kupić dla naszych lutowych dzieciaczków :) Dziś nie dam rady bo mam troszkę ganiania ale obiecuje zająć się stworzeniem gotowej listy do druku z miejscem do odhaczania :)) Także dopisujcie co jeszcze niezbędne jest nam dla naszych śnieżynkowych maluszków a ja o później pozbieram :D
 
reklama
Do góry