reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Też nie czuję ruchów, też nie znam płci.... :-( 25-ego września mam wizytę u ginki, zobaczymy co powie. Trochę się martwię ale widzę że nie tylko ja jedna tak mam. Co gorsza mam ostatnio probley ze spaniem, śnią mi sie koszmary, a jak mi się nie śnią koszmary to mam sny z "zaciętej płyty" czyli po prostu śni mi się całą noc to samo.... Makabra po prostu :-(
 
Czasem żeby poczuć maleństwo trzeba się mocno w siebie wsłuchać, moje maleństwo szaleje codziennie wieczorkiem między 20 a 21 (w ciągu dnia może i też tylko nie zwracam na to uwagi) jak sobie wtedy leżę to czuje delikatne kopniaczki z dnia na dzień coraz silniejsze najpierw małe bąbelki, a teraz jakby w brzuchu pękały mi wielkie bańki mydlane słodkie to jest... także dziewczynki wsłuchajcie się w siebie :D
 
Dzieki za trzymanie kciukow:-D
Jeszcze 2 tyg i bede wiedziala :tak: wiec jak wroce od lekarza to od razu napisze kto tam w moim brzuszku mieszka:tak:
 
Ale Wy się nakręcacie ;-) Nie martwcie się, każda z nas poczuje. Mnie się wydaje, ze od kilku dni czuje dzidzie wieczorami, ale glowy nie dam sobie uciac, ze to wlasnie ona. Jak ruchy beda bardziej pewne to utwierdze sie w przekonaniu, ze to dzidzius. Na pewno warto tak jak pisze Kejt wsluchac sie w siebie...
 
Pysiu, ja tą listę w necie znalazłam. Ale jestem niedoświadczona więc nie wiem czy to rzeczywiście dobra lista... Niedługo po tym (pisałam już w jednym z wątków) mój mężuś rozmawiał z koleżanką, którą już jest mamusią, że z tymi listami z netu to ostrożnie, bo często są przesadzone. Ona podobno miała dosłownie po kilka sztuk (2-3) z każdego rodzaju ciuszków i jej to w zupełności wystarczyło. Nawet okazało się, że niektórych ciuszków nigdy nie ubrała bo dzidzia szybko rosła. Ale to może zależy od tego jak dzidziek rośnie, szybko lub wolno... choć wydawało mi się zawsze że szybko takie niemowlaczki rosną:-)
 
reklama
Anisen, świetny miałaś pomysł z tym wątkiem!

Ja mam swój zeszycik (nieduży notes) w którym co nieco sobie notuję, i między innymi teraz wpisałam te rzeczy, o których pisałyście... włącznie z konkretnymi (sprawdzonymi przez was) nazwami!
Jestem niedoświadczona i trochę głupiutka w tych sprawach, ale cóż... Od czego ma się koleżanki

Moja lista rośnie, jak sobie coś ważnego przypomnicie to proszę, piszcie tu o wszystkim !

Dzięki wielkie! To dla mnie bardzo ważne!


 
Do góry