reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Ilonka doczekałaś się :-)Super. I to od razu taki porządny kopniaczek. Widocznie maluszek jak już coś robi to porządnie ;-)

ja czuje maleństwo, raz słabiutko, raz mocniej. Fajnie tak poczuć kopniaczka, bo się uspokajam ze wszystko chyba dobrze skoro tak silne by kopnąć. Jakaś wariatka jestem ;)
 
reklama
dla mnie to już na chłopców etatów nie będzie....mam wizytę na 29.09 na 12:40 mam nadzieje że dowiem się ze wszytko ok i zdrowiutki mój aniołek i że ma peniska
 
Ech ... a ja dalej nic ...nic ... nic ... ale czasem jak leże to czuje że na chwile mó brzuch sie robi twardszy i taka jakby kulka wielkosci duzego grejpfruta ... czy to mozliwe ze maluch sie głową albo pupcią rozpycha ? A ja nie czuje tego jako ruch ?
 
Ech ... a ja dalej nic ...nic ... nic ... ale czasem jak leże to czuje że na chwile mó brzuch sie robi twardszy i taka jakby kulka wielkosci duzego grejpfruta ... czy to mozliwe ze maluch sie głową albo pupcią rozpycha ? A ja nie czuje tego jako ruch ?
Ja też często tak czuje takie napieranie na przód brzucha może dzidziuś się do nas dupcią wypina:-) ale to na pewno dzidziuś bo potem zaczyna serie kopniaczków może Twój też potem sobie tam szarżuje tylko delikatnie;-)
 
Dokldanie jak piszecie to napieranie/ przekrecanie i ja czuje....i czulam je juz wczesniej mimo ze nie czulam kopniaczkow....wiec znachorka spokojnie...mysle juz niebawem zaczniesz czuc kopniaczki.
Ja choc czuje ruchy od dawna to dopiero teraz tak czesto i na maxa...mąż i moja mam czuli juz pod reką :))))
A moze moj dzidzius jest wielgasny:happy2:?
 
To nie jest tak że nie mam zielonego pojęcia o czym mówię - miałam wątpliwości co do pisowni.
Był krótki okres w moim życiu że chodziłam na zajęcia z jogi i poznałam wtedy kilku instruktorów. Na tej podstawie piszę swoje opinie.
No i jeszcze nie słyszałam że joga jest najinteligentniejszym rodzajem ćwiczeń. Nie mówię że tak nie jest, ale i tak wg mnie za dużo halo wokół tych ćwiczeń.
Nie obrażaj się - poprostu tak uważam.
wplywu nie mam na to ze joga jest teraz modna i ze ludzie robia szum wokol niej, czasami nawet gadajac glupoty. Co nie znaczy ze nie jest naprawde dobra i to naprawde dla wszytkich.WSZYSTKICH bez wzgledu na wiek plec i schorzenia bo do kazdego da sie dostosowac cwiczenia, czego nie ma w innych aktywnosciach fizycznych.Dlatego o tym pisze, a nie dlatego ze porwał mnie wir mody, bo ja ( prosze nie odebrac tego jako przechwalanie, tylko fakt, argument - bo to mam w zamysle to piszac) w jodze jestem od dawien dawna kiedy jescze ludzie kompletnie nic o tym nie wiedzieli.
 
reklama
ja czuje i kopniaki i wypychanie...szczególnie wieczorem robi mi się w pewnym miejscu taka gulka jakby dzidzia coś tam wypychała...nie wiem co...a nieraz czuję jak się obraca i przesuwa...takie śmieszne smyrnięcie przez całą długość podbrzusza:-)
 
Do góry