reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
ja mam z 16 tygodnia wagę 160g, ale z tego co wiem to oblicza usg na podstawie wymiarów itp... u mnie ostatnio ginek nie wykasował poprzednich danych i po dodaniu mojego maleństwa wyszło nam 3 kg dziecko w 16 tyg:-D:-D:-D
 
reklama
Znachorka Jak masz ochotę kogoś ugryźć to gryź :tak: podstawiam rękę, chyba że wolisz nóżkę albo cuś innego :-D Ja wiem, że to irytujące, bo ja i pewnie wiele innych lutówek też marzy by poczuć dzidziola. I mnie też szlag trafia jak czytam te cholerne kalendarze-bo u mnie wszystko inaczej. No, ale co zrobić, ważne, że dzidziory rozwijają się dobrze i są zdrowe. A co do lekarza, to powiem Ci jedno. Ja chodzę do prywatnego (90zł wizyta) i też nie wiem jaką mam płeć, i nie wiem kiedy się dowiem, choć bardzo bym chciała. Moja gin. jest super lekarzem, ale nie jest specjalnie wylewna, za to jest super fachowcem. Więc uszyska do góry, a w razie ataku wścieklizny jestem pod ręką :-D
 
a ja poczułam pierwszy raz moją dzidzię na koniec 15tyg:-)pewnie nie uwierzycie ale na prawdę tak było...a teraz to już nieźle wariuje a jak zasadzi mocniejszego kopa i mam rękę na brzuchu to czuję lekkie stuknięcie...a ostatnio się denerwowałam bo brzuch mi twardniał ale po głębszych oględzinach okazało się że wyskakuje mi twardsza górka tylko w jednym miejscu..więc myślę że to albo dupka albo plecki mojej małej(na rączkę bądź nóżkę to za duże)tyle że ja jestem strasznie chuda może przez to tak dokładnie wszystko czuje...ciekawe jak to będzie wyglądać np za 2-3 miesiace:-)

Jak dzidzia już taka duża i aktywna to życzę miłego rodzenia:-p:-p

Ech ... a ja chyba przestane czytać kalendarze ciaży ...Co rusz czytam : " Oprucz kopniaczków czujesz rytmiczne podskakiwanie ? to Czkawka !" Albo " napeno teraz gdy juz znasz płeć swojego dziecka ..bla bla bla " ....
NIE CZUJE KOPNIACZKÓW ANI CZKAWKI , NIE ZNAM PŁCI DZIECKA I JESTEM TYM ZFRUSTROWANA !!! JESTEM W 20 TYG CIĄŻY I DO TEJ PORY NAWET NIE MAM PEWNOSCI CZY TE LEKUTKIE ŁASKOTKI NA BRZUCHU TO MOJE DZIECKO BO CZASEM CZUJE JE TEŻ NA RĘKACH CZY PLECACH !!! NIE STAC MNIE NA PRYWATNEGO LEKARZA A PANSTWOWY TO PIZ** I NIC KONKRETNEGO OPRUCZ " Wszystko jest w porządku zapraszam za miesiąc" OD NIEGO NIE USŁYSZAŁAM JESZCZE ... MAM TEGO SERDECZNIE DOSYĆ !!!


Kochana nie denerwuj się. Shingle dobrze Ci radzi ;-) Też bym tak zrobiła;-) Może Twoja Dzidzia to leniuszek i woli się przespać niż skakać hihihih Nie martw się niczym !

Ja słonko tak jak Ty czekam na 20 tydzień (tak mi zapowiedziała "czucie" gin), jeśli nic nie poczuję to też akurat w tym czasie będę miała wizytę (28 września) więc zobaczymy co wtedy powie mi Gin. Też mi troszkę smutno, wciąż skupiam się bardzo na tym by poczuć i czasem jak coś tam dziwnego w brzuszku czuję to wyobrażam sobie, że to bejbuś ;-)

Łączymy się w oczekiwaniu :-):-):rofl2:
 
Ech ... a ja chyba przestane czytać kalendarze ciaży ...Co rusz czytam : " Oprucz kopniaczków czujesz rytmiczne podskakiwanie ? to Czkawka !" Albo " napeno teraz gdy juz znasz płeć swojego dziecka ..bla bla bla " ....
NIE CZUJE KOPNIACZKÓW ANI CZKAWKI , NIE ZNAM PŁCI DZIECKA I JESTEM TYM ZFRUSTROWANA !!! JESTEM W 20 TYG CIĄŻY I DO TEJ PORY NAWET NIE MAM PEWNOSCI CZY TE LEKUTKIE ŁASKOTKI NA BRZUCHU TO MOJE DZIECKO BO CZASEM CZUJE JE TEŻ NA RĘKACH CZY PLECACH !!! NIE STAC MNIE NA PRYWATNEGO LEKARZA A PANSTWOWY TO PIZ** I NIC KONKRETNEGO OPRUCZ " Wszystko jest w porządku zapraszam za miesiąc" OD NIEGO NIE USŁYSZAŁAM JESZCZE ... MAM TEGO SERDECZNIE DOSYĆ !!!









witaj w klubie. Mam IDENTYCZNIE. Do tego pierdolona depresja. Chodze do prywatnego i co? Tez malo wiem. Bo moj mowi ze po 20 dopiero bedzie szukal co tam ma w kroku moj dzidź.Nie czuje nic. Jak czuje to tylko bable gazowe.
 
I liczysz na to że przez całą ciążę będziesz taka elastyczna... Oj kochana ten certyfikat też Ci butów nie zawiąże, ale "każda ciąża jest inna" i być może Ty nie odczujesz takich problemów ;-)
na nic nie licze. wiem tylko tyle ze kobietom ktore uprawialy sport czy byly aktywne jest duzo latwiej. I wiem tez ze jak cwiczy sie joge w trakcie ciazy zupelnie inaczej fizycznie ja sie znosi. Nie ma sie bolu plecow ( faktycznie nie mam, nie wiem co potem) nie bola stawy, nie jest sie ociezalym... wiem jakie kobiety W CIAZY do mnie na zajecia przychodzily.Wcale nie twierdze ze bedzie tak czy inaczej, bo nie mam mocy przewidywania przyszlosci. Natomiast wiem co daje aktywnosc fizyczna w ciazy. I wcale nie chodzilo mi o chwalenie sie certyfikatem.
 
na nic nie licze. wiem tylko tyle ze kobietom ktore uprawialy sport czy byly aktywne jest duzo latwiej. I wiem tez ze jak cwiczy sie joge w trakcie ciazy zupelnie inaczej fizycznie ja sie znosi. Nie ma sie bolu plecow ( faktycznie nie mam, nie wiem co potem) nie bola stawy, nie jest sie ociezalym... wiem jakie kobiety W CIAZY do mnie na zajecia przychodzily.
To masz powód do radości bo nie męczysz się a my możemy Ci tylko pozazdrościć;-):-)
 
reklama
dziewczyny co do płci to się nie stresujcie...mojego narzeczonego znajoma 2 lata temu była w ciąży i mówił jej lekarz że będzie dziewuszka a pod koniec ciąży okazało się że jednak chłopak, tak więc nigdy tak do końca nie można być pewnym...poza tym czy to takie ważne?a co do ruchów maleństwa wiele kobiet czuje je dopiero po 20tyg
 
Do góry